Filtrs
Cena
līdz
0.5
300
Ražotāji
Diametrs
Filter

Agroplēve

Daudzi lauksaimnieki Latvijā saskaras ar salnām un kaitēkļiem, kas pasliktina ražas kvalitāti un samazina tās daudzumu. Agroplēve - viens no populārākajiem segumiem dārzkopībā, un tai ir plaša funkcionalitāte. Tā ir ūdens caurlaidīga, paredzēta augu mulčēšanai, palīdz aizsargāt augus no salnas, sērsnas, kukaiņiem un citiem kaitēkļiem. Šo plēvi bieži izmanto koku segšanai ziemā, kā arī noder, lai pārsegtu siltumnīcā uz ziemu atstātus augus, piemēram, puķes.

Agroplēve ir diezgan elastīga, izturīga, gaisu caurlaidīga, saules izturīga, balta vai caurspīdīga tekstila plēve. Turklāt tā dabiski sadalās.
Agroplēve ir lieliski piemērota kultūraugu aizsardzībai no vēja, krusas, kaitēkļiem (putniem, gliemežiem, grauzējiem) vai sala. Viena no svarīgākajām priekšrocībām ir tā, ka plēve rada augu augšanai ideālu mikroklimatu un saglabā mitrumu uz augsnes virsmas, kā rezultātā tiek iegūta agrāka un bagātīgāka raža (bieži vien nav nepieciešams augus mēslot vispār). Agroplēve ir ļoti viegla, tāpēc nosegtie augi netiks nospiesti.

Agroplēves priekšrocības:

- Agroplēve veiksmīgi saglabā siltumu.

- Tā aizsargā augus no sliktiem laikapstākļiem un kaitīgās faunas.

- Pēc saskares ar ūdeni puves procesi nenotiek.

- Kalpo vairāk nekā vienu sezonu, tā ir ilgstoša izvēle.

- Samazina mitruma iztvaikošanu, tāpēc var retāk laistīt. 

- Mēs pārdodam balto plēvi, tāpēc tā piesaista mazāk siltuma no saules.

- Agroplēve palīdz radīt augiem perfektu mikroklimatu.

Arricover aizsargtīkls no salnas

Tas sastāv no ļoti caurspīdīgas sloksnes, kas var novērst sērsnas veidošanās uz apsegtajiem augiem. Arricover tīkls uzlabo mikroklimatu un augu augšanas apstākļus. Augi tiks pasargāti no sala, vēja, putniem, stipra lietus, lieliem kukaiņiem un citiem dzīvniekiem. Lieliski piemērots zemeņu, salātu, tomātu, kāpostu, burkānu, biešu, pret salnu jutīgu dekoratīvo augu nosegšanai dārzā u.c. Pateicoties īpašajai ražošanas metodei, tīkls nodrošina gaismas plūsmu, kas rada optimālu augu fotosintēzi. Tīkls veidos tādu vidi augiem, kas novērsīs sēnīšu slimību attīstību.

Agrivelo agroplēve

Šī ir itāļu ražotāja Arrigoni agroplēve, kas lieliski piemērota augu aizsardzībai no sala. Pārklājot ar šo plēvi jebkurus augus, var panākt vairāku grādu temperatūras starpību, kas pasargā augus no pēkšņām temperatūras izmaiņām. Tāpat tā pasargās arī no stipra lietus, krusas un salnas.

Šīs agroplēves ir itāļu ražotāja un tām ir lielāki izmēri, tās vairāk orientētas uz zemniekiem, bet mums ir vairākas preces no cita ražotāja, kura agroplēves ir orientētas uz dārzniekiem. Tie ir mazāki iepakojumi, baltas agroplēves, dažādi mazāki izmēri.

Mēs pārdodam tikai sertificētus un atzītus produktus, kas atbilst augstākajiem standartiem. Mēs saprotam, ka, meklējot agroplēvi, ieguldāt ne tikai naudu, bet arī laiku, tāpēc mēs piedāvājam tikai labākās kvalitātes plēves, kas ne tikai atbildīs, bet pat pārsniegs jūsu cerības.

Agroplēve ir paredzēta augu aizsardzībai no salnas. Ar to bieži tiek pārklāti tādi augi kā rozes, liellapu hortenzija un tamlīdzīgi.

Ziemā izmantojiet lauksaimniecības plēvi, kuras biezums ir vismaz 30 g/m2. Pārklājiet augu ar plēvi un piespiediet to ar skavām vai piestipriniet pie zemes ar mietiņiem.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti