Filtrs
Cena
līdz
0.15
208
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Radius
Darba spiediens
Izsmidzināšanas leņķis
Laistīšanas laiks
Attālums starp izsmidzinātājiem
Sieniņas biezums
Apūdeņošanas zona
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Siltumnīcas laistīšanas sistēma

Rūpējieties par to, lai jūsu mājas vides laistīšana būtu ekoloģiska un ekonomiska. Uzstādiet siltumnīcas laistīšanas sistēmu, savāciet lietus ūdeni tvertnēs un iegādājieties kontrolieri, kas palīdzēs jums bez raizēm izbaudīt dārza darbus. Regulāra augu laistīšana, lietus ūdens izmantošana, augsnes stāvokļa uzraudzība ļaus jums tērēt mazāk un iegūt vairāk.

Ir gluži dabiski, ka siltumnīcas ikdienas laistīšana prasa daudz laika un izmaksu, jo neprecīza ūdens liešana ir dārga. Šajā gadījumā automātiskā siltumnīcas laistīšanas sistēma ir labākais šobrīd pieejamais risinājums.

Gravitācijas spiediena siltumnīcu laistīšanas sistēma

Gravitācijas siltumnīcu laistīšanas komplektiem ir nepieciešama tikai gravitācija, lai sasniegtu to funkcionalitāti, tāpēc izmaksas ir zemas. Šāda veida siltumnīcu laistīšanas sistēma ir viegli kopjama, tāpēc tā darbojas bez cilvēka iejaukšanās. Sistēmas uzstādīšana ir ļoti vienkārša un ātra, tai nav nepieciešama profesionāļu piesaiste. Šī ir īpaši kvalitatīva un ilgmūžīga sistēma.

Ūdens spiediena siltumnīcas laistīšanas sistēma Šāda veida siltumnīcu laistīšanas sistēma ir paredzēta mūsdienu cilvēka vajadzībām. Lai ūdens spiediena komplekts darbotos, ir nepieciešams vismaz 1 atm. ūdens spiediens. Savienojums ir ļoti vienkāršs, jo sistēma ir vienkārši savienota ar ūdens krānu. Siltumnīcu apūdeņošanas sistēmas lieliski darbosies tikai tad, ja ūdens būs tīrs, bez piemaisījumiem un lielām daļiņām, kas var piesārņot ūdeni.

Siltumnīcas laistīšanas sistēma var būt divu veidu:

1. Pilienu laistīšanas sistēma.

2. Lineārā laistīšanas sistēma.

Pilienu jeb punktveida laistīšana ir lieliska izvēle gadījumā, ja nepieciešams laistīt noteikta auga saknes, nelaistot lapas. Šī pilienu laistīšanas sistēma palīdz ļoti vienmērīgi sadalīt ūdeni. Tādā veidā ir iespējams augam iegūt nepieciešamo ūdens daudzumu, bet cilvēkam ietaupīt.

Vēl viena iespēja - lineāra apūdeņošana. Iekārtas izmaksas ir zemas, un ieguvumi ir neizmērojami. Šī siltumnīcas laistīšanas sistēma laistīja visu augu līniju. Ūdens sasniedz katra auga saknes, lai jūs varētu baudīt sulīgus un lieliski izskatīgus augus.

Tiem, kas vēlas produktīvu siltumnīcu, bet neatliek tai veltīt daudz laika, siltumnīcas apūdeņošanas sistēma ir lieliska izvēle. Laistīšanas palīgsistēmu komplekti palīdzēs jums bez raizēm, lai gan sistēma tiek darbināta manuāli, bet to var automatizēt, pēc izvēles iegādājoties kontrolieri. Sistēma ir ļoti noderīga, jo ir iespējams ietaupīt daudz ūdens, laika un tajā pašā laikā naudu (īpaši, ja tiek izmantota santehnika).

Siltumnīcu laistīšanas komplekti palīdzēs viegli, precīzi un bez lielas piepūles laistīt augus siltumnīcā.

Mūsu klāstā ir divu veidu siltumnīcu laistīšanas komplekti: pilienu laistīšanas un lineārās laistīšanas komplekti. Tāpat var laistīt no tvertnes vai krāna.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti