Filtrs
Cena
līdz
7
795
Ražotāji
Darba spiediena
Diametrs
more... less
Vītnes diametrs
Filter

Ūdens tvertnes

Savācot un izmantojot lietus ūdeni savām vajadzībām, mēs varam ne tikai ietaupīt, samazinot izmaksas, bet arī palīdzēt aizsargāt vidi. Ūdens tvertnes lietus savākšanas sistēma ir ekonomisks un ekoloģisks ieguldījums. Izmantojot lietus ūdeni, mēs izmantojam mazāk dzeramā ūdens, tādējādi samazinot notekūdeņu daudzumu. Nefiltrētu lietus ūdeni var izmantot dārza laistīšanai, tīrīšanai vai automašīnas mazgāšanai. Ūdens tvertņu funkcionalitāte dārzā un sakņu dārzā ir neapstrīdama. Audzējot dekoratīvos augus, dārzeņus, kokus - ja ūdens vienmēr ir "pa rokai", tas var nodrošināt, ka jūsu augiem nekad nepietrūks barības vielu, kas var garantēt to sistemātisku augšanu. MAIDINA piedāvā ļoti plašu dažādu ūdens konteineru izvēli, lai ikviens dārznieks varētu atrast to, ko meklē.

Dekoratīvās ūdens tvertnes. Dekoratīvās ūdens tvertnes ir inovatīvs ūdens uzglabāšanas veids. Savāc lietus ūdeni un ietaupi. Uzglabājiet ūdeni estētiskās ūdens tvertnēs, kas ne tikai uzglabā ūdeni, bet arī uzlabo vidi.

• Ūdens tvertnes ir ļoti izturīgas, tāpēc, ja atradīsiet tām piemērotu vietu, varat būt droši, ka pat stiprs vējš tās nepārvietos.

• Ūdens tvertnē esošais ūdens ir pasargāts no saules gaismas, tāpēc ūdens nekļūs zaļš un neaugs aļģes, kas var aizsprostot krānu.

Ūdens tvertnes dārzam. Katram dārzniekam ir jāraugās, lai ūdens vienmēr būtu pa rokai, pat ļoti sausās dienās. Vislabāk to uzglabāt laistīšanai paredzētās tvertnēs. Tos var izmantot arī āra dušai. Ūdens tvertnes ir ļoti noderīgas arī dārzā, un tās var pieslēgt “Laistymo padėjėjas" komplektiem.

• Tās lieliski kalpo ne tikai dārzā, bet arī siltumnīcās. Vēl svarīgāk ir tajās turēt ūdens tvertnes, kurās vienmēr ir ūdens.

• Augstas kvalitātes plastmasa garantē izturību.

• Ūdens trauki ir izturīgi pret dažādiem, negatīviem vides stimuliem, tāpēc tos var turēt ārā visu gadu.

• Papildus tiek pārdotas slēdzenes, kas palīdz aizsargāt ūdens traukus no vēja un zinātkāro bērnu rokām.

Ūdens tvertnes – atbilstoši katra vajadzībām plašais ūdens tvertņu klāsts palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko tvertni, atbilstoši izmēram, mērķim un izskatam.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 2000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 2-3 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
26 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti