Filtrs
Cena
līdz
7
795
Ražotāji
Darba spiediens
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Ūdens tvertnes

Savācot un izmantojot lietus ūdeni savām vajadzībām, mēs varam ne tikai ietaupīt, samazinot izmaksas, bet arī palīdzēt aizsargāt vidi. Ūdens tvertnes lietus savākšanas sistēma ir ekonomisks un ekoloģisks ieguldījums. Izmantojot lietus ūdeni, mēs izmantojam mazāk dzeramā ūdens, tādējādi samazinot notekūdeņu daudzumu. Nefiltrētu lietus ūdeni var izmantot dārza laistīšanai, tīrīšanai vai automašīnas mazgāšanai. Ūdens tvertņu funkcionalitāte dārzā un sakņu dārzā ir neapstrīdama. Audzējot dekoratīvos augus, dārzeņus, kokus - ja ūdens vienmēr ir pa rokai, tas var nodrošināt, ka jūsu augiem nekad nepietrūks barības vielu, kas var garantēt to sistemātisku augšanu. MAIDINA piedāvā ļoti plašu dažādu ūdens konteineru izvēli, lai ikviens dārznieks varētu atrast to, ko meklē.

Dekoratīvās ūdens tvertnes. Dekoratīvās ūdens tvertnes ir inovatīvs ūdens uzglabāšanas veids. Savāc lietus ūdeni un ietaupi. Uzglabājiet ūdeni estētiskās ūdens tvertnēs, kas ne tikai uzglabā ūdeni, bet arī uzlabo vidi.

 • Ūdens tvertnes ir ļoti izturīgas, tāpēc, ja atradīsiet tām piemērotu vietu, varat būt droši, ka pat stiprs vējš tās nepārvietos.
 • Ūdens tvertnē esošais ūdens ir pasargāts no saules gaismas, tāpēc ūdens nekļūs zaļš un neaugs aļģes, kas var aizsprostot krānu.
 • Ūdens tvertnes dārzam. Katram dārzniekam ir jāraugās, lai ūdens vienmēr būtu pa rokai, pat ļoti sausās dienās. Vislabāk to uzglabāt laistīšanai paredzētās tvertnēs. Tās var izmantot arī āra dušai. Ūdens tvertnes ir ļoti noderīgas arī dārzā, un tās var pieslēgt “Laistymo padėjėjas" komplektiem.
 • Tās lieliski kalpo ne tikai dārzā, bet arī siltumnīcās. Svarīgi ir siltumnīcās turēt ūdens tvertnes, kurās vienmēr ir ūdens.
 • Augstas kvalitātes plastmasa garantē izturību.
 • Ūdens trauki ir izturīgi pret dažādiem negatīviem vides stimuliem, tāpēc tos var turēt ārā visu gadu.
 • Papildus tiek pārdotas slēdzenes, kas palīdz aizsargāt ūdens traukus no vēja un zinātkāro bērnu rokām.

Ūdens tvertnes – atbilstoši katra vajadzībām plašais ūdens tvertņu klāsts palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko tvertni, atbilstoši izmēram, mērķim un izskatam.

Lietus ūdens tvertnes

Ikviens mājas saimnieks vēlas, lai viņa pagalms izskatītos glīti. Vairumā gadījumu par to gādā skaisti ierīkotas puķu dobes un zaļš, veselīgs mauriņš. Taču daudziem puķu un zāliena laistīšana sagādā galvassāpes, jo ar katru gadu vasaras Latvijā kļūst arvien karstākas, bet ūdens – dārgāks. Tikai retais lietderīgi savāc un izmanto lietus ūdeni, lieliski ekonomējot laistīšanai tērējamos līdzekļus. Tieši tāpēc maidina.lv piedāvā iegādāties dažādas lietus ūdens savākšanas tvertnes, lai jau nākamo lietusgāžu ūdeni varētu ērti savākt, izmantot dārza laistīšanai, kā arī saimniecības vajadzībām, un pārtraukt nelietderīgu naudas šķērdēšanu.

Ūdens tvertnes dārzam

Gadījumā, ja vēlaties apvienot ekonomisko ar estētisko, ir vērts padomāt par dekoratīvu lietus ūdens tvertni. Tāda tvertne ļauj gan ietaupīt, uzkrājot bez maksas pieejamo lietus ūdeni, gan estētiski iederas teritorijā. Maidina.lv vietnē piedāvājam vairākas dekoratīvās tvertnes lietus ūdens savākšanai – ar mājas sienu teicami saskanēs Rocky dekoratīvais rezervuārs ar ķieģeļu rakstu, savukārt smalku antīku noskaņu radīs Amfora dekoratīvās tvertnes. Mūsu piedāvājumā ir dažāda tilpuma dekoratīvo tvertņu klāsts – no kompaktajām 250 litru tvertnēm un līdz ietilpīgajām 550 litru tvertnēm.

Dekoratīvās ūdens tvertnes MAIDINA piedāvājumā:

 • Timber 230 L ūdens tvertne (ar brūnu rakstu)
 • BARRICA 260/420 L ūdens tvertne (mucas dizaina)
 • TERRANOVA 275 L ūdens tvertne (ar akmens rakstu)
 • Mocca Sunda 300 L ūdens tvertne (ar brūnu rakstu)
 • STONE 300 Lūdens tvertne (ar ķieģeļu sienas dizainu)
 • KOLONA 330/500/550 L ūdens tvertne (kolonnas formas)
 • WOODY 350 L ūdens tvertne (ar koka sienas dizainu)
 • Natura 350 L ūdens tvertne (ar modernu stāvu dizainu)
 • ANTIQUE 250/260/360/600 L Amfora ūdens tvertne (vāzes dizaina)

Plastmasas ūdens tvertnes

Viena kvadrātmetra laistīšanai dienā vidēji jāpatērē 8-10 litri ūdens - tātad apmēram 70 litru ūdens nedēļā. Ja jūsu teritorijā atrodas nelielas puķudobes ar laukumu līdz 10 m2, ūdens savākšanai piemērotākās būs tvertnes ar tilpumu no 200 līdz 600 litriem. Mūsu vietnē piedāvājam plašu vācu ražotāja GRAF tvertņu klāstu ar vairākām tilpuma iespējām: 210 litri, 310 litri, 510 litri. Šāds tilpums būs piemērots nelielas teritorijas laistīšanai un ļaus lietderīgi izmantot lietus ūdeni, aizstājot dārgo pilsētas pieslēgumu.

Plastmasas ūdens tvertnes MAIDINA piedāvājumā:

 • GRAF 510 L ūdens tvertne (pieejama arī tvertnes pamatne/vāks)
 • GRAF 310 L ūdens tvertne (pieejama arī tvertnes pamatne/vāks)
 • GRAF 210 L ūdens tvertne (pieejama arī tvertnes pamatne/vāks)

Ūdens tvertnes tiek izmantotas lietus ūdens savākšanai un siltumnīcas, dārza vai puķu dārza laistīšanai.

Tvertnes izmērs būs atkarīgs no tā izmantošanas veida. Ja laistīšanai izmantosiet ūdens tvertni, pievērsiet uzmanību laistīšanas zonas lielumam. Jo lielāka ietilpība, jo retāk būs nepieciešams to uzpildīt.

Mūsu sortimentā atradīsiet zaļās dārza tvertnes no 210 līdz 510 litriem un dažādas dekoratīvās ūdens tvertnes.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti