Filtrs
Cena
līdz
2.5
150
Ražotāji
Diametrs
Filter

Kolektoru kastes

Kolektoru kārbas ir paredzētas, lai aizsargātu solenoīda vārstus un citas ierīces, kuras nepieciešams ierakt, bet tajā pašā laikā to būtu viegli un droši pārbaudīt. Kolektoru kārbas var izmantot arī, lai paslēptu vārstus vai noteiktus savienojumus laistīšanas sistēmā. Šīs kastes sastāv no cieta korpusa bez apakšas un uzskrūvējama vāka. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet kastes ar zaļiem vākiem, lai tās varētu ērti un estētiski pieskaņot jebkurā vietā savā zālienā.

Pareizās kolektora kastes izvēle

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties kolektoru kasti? Vispirms izplānojiet, kāda izmēra kolektoru plānojat uzstādīt. Kolektora kaste ir pareizā izmēra, ja kolektors viegli iekļaujas kastes apakšējās daļas rāmjos, un kolektora daļas neatbalstās pret sienām. Tādā gadījumā, ja būs nepieciešams novērst kādu defektu laistīšanas sistēmā, Jūs varēsiet ātri un ērti demontēt bojātās detaļas.

Kolektoru kastes var būt apaļas vai taisnstūrveida. Ja jums ir viens vai divi solenoīda vārsti, izvēlieties apaļu kārbu ar diametru no 20 līdz 32 cm kastes apakšējā daļā. Savukārt, ja uzstādāt trīs vai vairāk solenoīda vārstus, tad jums derēs taisnstūrveida kolektoru kastes, kuru garums ir sākot no 49 cm un sniedzas līdz 81 cm.

Kur vislabāk uzstādīt kolektora kasti?

Izvēloties kolektora kastes atrašanās vietu, ņemiet vērā tās pieejamību un ērtības. Sistēmas kļūmes gadījumā jums vajadzētu būt iespējai viegli sasniegt to un atvērt. Vispiemērotākās vietas ir pagalma malas, mazāk braucamas vietas, un tās var būt paslēptas arī starp augiem.

Kolektora kaste tiek ierakta zemē, vāku atstājot virspusē. Pirms aprakšanas iesakām zem kastes pievienot 4-5 cm oļu vai grants slāni. Mēs arī iesakām pirms kastes uzstādīšanas izurbt caurumus caurulēm. Caurulēm var izurbt caurumus ražotāja norādītajās vietās vai arī vienu iegarenu urbumu.

Salauzāt kolektora kastes vāku? Neuztraucieties, jums tiešām nav nepieciešams izrakt visu kasti, pietiek ar paša vāka nomaiņu, kuru varat iegādāties mūsu interneta veikalā. Šeit jūs atradīsiet visu izmēru vākus no mazākajiem līdz lielākajiem.

Piedāvājam iegādāties arī kolektoru kastes pagarinājumus gadījumā, ja trūkst standarta kastes augstuma. Tas ir īpaši noderīgi tiem, kas vēlas iegremdēt kolektora kasti dziļāk. Kolektora kastes paaugstinājumi ir ļoti noderīgi sporta laukumos, kur caurules parasti atrodas vairāk nekā 30 cm dziļumā.

Kolektoru kārbas ir paredzētas, lai aizsargātu solenoīda vārstus un citas ierīces, kuras nepieciešams ierakt, bet tajā pašā laikā to būtu viegli un droši pārbaudīt. 

Kolektora kārbas izmērs ir atkarīgs no tā, cik solenoīda vārstu ir laistīšanas sistēmā.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti