Filtrs
Cena
līdz
40
340
Ražotāji
Vītnes diametrs
Filter

Ūdens ņemšanas kolonnas

Vai jūsu dārzā vai pagalmā ir nepievilcīgs ūdens krāns? Vai vēlaties izdaiļot savu dārzu vai pagalmu? Arvien biežāk atrodoties ārā, nepieciešams ūdens avots? Mūsu veikalā atradīsiet ārkārtīgi lielu dažādu ūdens kolonnu izvēli dārzam.

Stilīgs ūdens objekts jūsu pagalmā

Ūdens kolonna lieti noderēs dārzā, ja vēlaties ātri un ērti: nomazgāt netīrās rokas vai kājas un apavus, nomazgāt dārza instrumentus, ieliet ūdeni lejkannā vai mazgāt dārzeņus un augļus. Ūdens kolonna dārzam var būt ne tikai praktisks priekšmets, bet arī vides akcents, kas padarīs jūsu pagalmu unikālu. Tas būs stilīgs ūdens avots jūsu pagalmā.

Ūdens kolonnu veidi dārzam

Kolonnas atšķiras pēc krāsas, formas, faktūras un materiāla, no kura tās izgatavotas. Izvēlieties no vairākām dažādām formām: slīpa (apaļa), taisna (apaļa), kvadrātveida un nestandarta. Mūsu pārdoto ūdens kolonnu augstums svārstās no 66 līdz 100 cm. Atkarībā no izvēlētās kolonnas dažām dārza ūdens kolonnām var būt sānu vai apakšas savienojums.

  • Nerūsējošā tērauda ūdens ņemšanas kolonnas - minimālisma stilā, viegli uzstādāmas un pielāgojamas dažādām vietām. Var būt dažādas formas un augstuma.
  • Polietilēna ūdens ņemšanas kolonnas ar tērauda imitāciju - stilīgas, izgatavotas no kvalitatīva materiāla un izturīgas.
  • Polietilēna ūdens ņemšanas kolonnas koka imitācijas – vienas no populārākajām, tumšā un gaišā koka imitācijas. Tās ir īpaši iemīļotas to greznā un ekskluzīvā dizaina dēļ.
  • Polietilēna ūdens ņemšanas kolonnas granīta imitācijas – var būt divās krāsās. Tās lieliski iederēsies tādā vidē, kur gribas atveidot akmens akcentus un faktūru.
  • Polietilēna ūdens ņemšanas kolonnas akmens imitācijas ar izlietni – papildinātas ar ekskluzīva dizaina jaucējkrānu, kas izgatavots no augstas kvalitātes materiāla, ekskluzīvs modelis, ar praktisku dekoratīvu izlietni apakšā.

Ūdens ņemšanas kolonnas, kas izgatavotas no polietilēna, ir izgatavotas no augstas kvalitātes plastmasas, izturīgas, tāpēc varat nebaidīties un būt drošs par to izturību. Visas dārza ūdens ņemšanas kolonnas ir izturīgas pret mainīgām gaisa temperatūrām. Pārdošanā esošo ūdens kolonnu cena dārzam ir sākot no 100 eiro un tā mainās atkarībā no formas, dizaina un materiāla. Ieguldot izturīgā ūdens kolonnā, jūs izvairīsities no bojājumiem un strauja nodiluma, kā arī varēsiet baudīt ilgstošu vides akcentu savā pagalmā.

Mūsu piedāvājumā ir ūdens ņemšanas kolonnas, kas izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai polietilēna. Kolonnu augstums, forma un tekstūra atšķiras - tās var būt koka vai akmens imitācija.

Ūdens kolonnas tiks piegādātas 2-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Sakomplektētos pasūtījumus varat saņemt mūsu veikalā 1-2 darba dienu laikā. 

Ūdens kolonnu savā dārzā noteikti varat uzstādīt paši. Svarīgi ir sagatavot stabilu pamatu, kur atradīsies ūdens kolonna, un pārliecināties, ka kolonna ir cieši savienota ar zemē iebūvēto cauruli.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti