Filtrs
Cena
līdz
7
195
Ražotāji
Darba spiediens
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Ūdens tvertnes dārzam

Ūdens rezervuāri-tvertnes ir lieliski piemērotas ūdens uzglabāšanai dārzā vai siltumnīcā. Daudziem cilvēkiem ūdens tvertnes dārzam nav izvēles iespēja, bet gan nepieciešamība, kas ievērojami atvieglo dzīvi. Vienkārši sakot, pat pie kvalitatīvām apūdeņošanas sistēmām ir nepieciešams stāvošs ūdens, turklāt atsevišķām laistīšanas sistēmām ir nepieciešama tvertne, no kuras tiks ņemts ūdens un nodots no sistēmas uz augiem.

Ūdens tvertnes dārzam ir izgatavotas no kvalitatīvas plastmasas, tāpēc kalpo ilgu laiku, kā arī ērta un ātra pieslēgšana laistīšanas sistēmai palīdz ietaupīt daudz laika un vienlaikus izbaudīt sistēmas efektivitāti. Sabalansēts gravitācijas apūdeņošanas sistēmām, taču labi darbojas arī ūdens lietošanai bez laistīšanas sistēmas, vienkārši pagriežot jaucējkrānu. Dažkārt dārzā roku vai kāju mazgāšanai izmanto ūdens tvertni, tāpēc to funkcionalitāte ir ļoti daudzveidīga. Paralēli lietus ūdens tvertne ir lieliska izvēle. Lietus ūdens tiek savākts ne tikai tāpēc, ka tas ir bez maksas un to var ietaupīt, bet arī tāpēc, ka šāds ūdens parasti satur vairāk augiem nepieciešamo derīgo vielu. Ja tuvojas sausuma dienas – tādā gadījumā ļoti vērtīgi ir uzkrāt lietus ūdeni, ko var izmantot siltumnīcas laistīšanas sistēmām. Šāds ūdens ir ļoti mīksts, bagātināts ar lietderīgām vielām, tāpēc tas papildus baro augus.

Ūdens tvertnes dārzam ir ļoti dažādas, tāpēc, meklējot sev piemērotāko - salīdziniet vismaz vairākas iespējas, mēs pārdodam ne tikai plastmasas ūdens traukus, bet arī konteinerus, kas izgatavoti no īpaša, kvalitatīva, bieza materiāla. Tās ir ļoti praktiskas, kompaktas. Kad ūdens tvertne netiek lietota, to var viegli salocīt un uzglabāt nākamajai sezonai. Dārza ūdens tvertnes ir izturīgas pret UV stariem, tāpēc varat tās novietot, kur vien vēlaties.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti