Filtrs
Cena
līdz
0.34
145
Ražotāji
Diametrs
Filter

Diedzētavas

Šobrīd mūsu veikalā īpaši plašā klāstā atradīsiet dažādus stādāmos produktus stādīšanai gan dārzā, gan siltumnīcā, gan mājās. Produktu izvēle ir liela, tāpēc ko izvēlēties atradīs gan pieredzējuši dārznieki, gan iesācēji augu mīļotāji.

Plastmasas diedzētavas un podi – prasīs no jums vismazāko ieguldījumu. Tie ir viegli, plastmasas trauki, kas paredzēti augu diedzēšanai pavasarī. Termiskās diedzētavas ir aprīkotas ar plastmasas caurspīdīgiem vāciņiem, kas palīdz uzturēt optimālu temperatūru un mitrumu. Dažiem vākiem papildus ir ventilācijas atveres. Tikmēr diedzētavas ar podiem ir piemērotas lielākiem stādiem. To komplektācijā jūs atradīsiet arī īpašas paplātes, kas palīdzēs uzturēt kārtību.

Elektriski apsildāmas diedzētavas - īpaši pievilcīgas, ja vēlaties sākt diedzēt sēklas ļoti agri, kad aiz loga vēl ir auksti. Visu augu augšanai ir nepieciešams siltums. Ja stādi nesaņem pietiekami daudz siltuma, tie nīkuļos un pienācīgi neizaugs. Par laimi, mūsu īpašajām diedzētavām ir iespējams ierīkot mākslīgo apkuri. Mums ir diedzētavas ar 8, 13, 24, 50 W jaudu. Jo jaudīgāks ir sildītājs, jo vairāk tā pamatne uzsils.

Diedzētavas ar lampām - lietošanai visu gadu! Šīs inovatīvās diedzētavas patiks tiem, kuri nesezonā vēlas audzēt dažādus garšaugus vai salātus. Papildiniet savas maltītes ar svaigiem garšaugiem! Pateicoties speciālajām lampām, stādi saņems pietiekami daudz gaismas un siltuma arī gada tumšākajās dienās. Bez pietiekama gaismas daudzuma jūsu stādi augs ļoti ilgi, neaugs vispār vai būs novājināti. Izdegušu diedzētavas lampiņu var nomainīt (pieejamas pārdošanā). Mums ir melnas vai baltas diedzētavas, un varat izvēlēties no precēm ar 11W, 24W jaudu. Šīs diedzētavas piemērotas arī dažādu puķu un dārzeņu audzēšanai no sēklām.

Diedzēšanas darbarīki – šeit atradīsit stādīšanas un laistīšanas paplātes, dažādus darbarīkus, laistīšanas paklājiņus un speciālos audumus. Stādīšanas paplāte noderēs sakārtotai un ērtai augu pārstādīšanai un kopšanai. Un mitrināšanas paklājiņi un audums labi kalpos, kad iziesit no mājas uz ilgāku laiku. Šeit atradīsiet arī kūdras sietus un citus diedzēšanai paredzētus produktus.

Produktus, piemēram, diedzētavas, var izmantot vairākus gadus. Tādā veidā jūs veicināsiet ilgtspējīgu dzīvesveidu, jo jums nebūs katru gadu jāpērk jauni podi vai diedzētavas. MAIDINA – kvalitatīvas preces par saprātīgu cenu.

Diedzētavās var diedzēt dažādu dārzeņu, augļu un ziedu sēklas.

Mūsu interneta veikalā atradīsiet neapsildāmas diedzētavas, elektriski apsildāmas diedzētavas un diedzētavas ar lampām.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti