Filtrs
Cena
līdz
2.5
2500
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Darba spiediens
Ūdens caurlaidība
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Filtri

Filtri ir paredzēti, lai aizsargātu laistīšanas sistēmu no mehāniskiem netīrumiem. Filtru elementi ir atkārtoti lietojami un viegli tīrāmi. Filtri ir viegli izjaucami un saliekami. Filtri ir pieejami ar fiksētu disku vai sieta filtra kasetni. Filtrus var izskalot manuāli vai automātiski.

Laistīšanas sistēmas filtriem ir dažādas īpašības, tāpēc filtri tiek izvēlēti individuāli atbilstoši to mērķim un funkcionalitātes nepieciešamībai. Ja šajā jomā nezināt daudz, šajā gadījumā vienmēr varat sazināties ar mūsu konsultantiem, kuri labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs atrast filtrus, kas parūpēsies par sistēmas darbību un garantēs, ka mehāniskie netīrumi netraucē apūdeņošanas sistēmas efektīvu darbību.

Smilšu filtri laistīšanas sistēmai

 Augstas kvalitātes ūdens smilšu filtri filtrē ūdeni no nosēdumiem, netīrumiem un dažādiem citiem piemaisījumiem, kas var apgrūtināt ūdens piegādi. Smilšu filtru izmantošana apūdeņošanas sistēmās ir ļoti noderīga, ja ūdens apūdeņošanai tiek ņemts no ūdenstilpēm, piemēram, upēm, meliorācijas kanāliem, ezeriem, akām u.t.t.

Tīkla ūdens filtri laistīšanas sistēmai

 Tīkla laistīšanas sistēmas filtrs ir piemērots dažāda veida laistīšanas sistēmām. Laistīšanas sistēmas filtrs ļoti labi aizsargā pret dažāda veida mehāniskiem netīrumiem, kas var nokļūt ūdens sistēmā: dubļiem, smiltīm un citiem. Tā kā šāda veida filtrs ir diezgan vienkāršs, tā darbība un apkope ir diezgan elementāra - to ir viegli izjaukt, notīrīt un veiksmīgi salikt atpakaļ.

Hidrocikloniskie smilšu separatori

 Hidrocikloniskie smilšu separatori (filtri) ir vēl viena uzticama un droša iespēja. To galvenā funkcija ir aizturēt smiltis, kas ir galvenie netīrumi, ar kuriem cīnās šāda veida filtri. Tas lieliski aizsargā arī kapilāro apūdeņošanas sistēmu, tāpēc tai piemērotākie ir hidrocikloniskie smilšu separatori. Hidrocikloniskie smilšu separatori ir papildu filtri, kas papildina filtrēšanas sistēmu.

Diska filtri laistīšanas sistēmai

 Apūdeņošanas sistēmas diska filtri ļoti labi aizsargā pret dažāda veida netīrumiem, tāpēc pēc tā iegādes var justies mierīgi, ka tiem netraucēs ne smiltis, ne netīrumi. Piedāvājam novērtēt arī to, ka diska filtrs ir uzstādīts ļoti vienkārši. Tādā pašā veidā, kad uzkrājas netīrumi, to tīrīšana neprasa daudz laika vai pūļu, tīrīšanu var viegli veikt pats.

Lietus ūdens savākšanas filtri

 Kvalitatīvi lietus ūdens savākšanas filtri tiek izmantoti gandrīz katrā mājā, kurā ir uzstādītas lietus ūdens savākšanas tvertnes, jo tie var nodrošināt, ka netīrumi neaizsprosto atveres. Piedāvātie filtri notekcaurulēm ir gan apaļi, gan kvadrātveida, tāpēc varat tos pielāgot dažāda veida notekcaurulēm.

Filtri ir paredzēti, lai aizsargātu laistīšanas sistēmu no mehāniskiem netīrumiem.

Mūsu sortimentā jūs atradīsiet sekojošus filtru veidus: diska filtri, sieta filtri, smilšu filtri, lietus ūdens savākšanas filtri un hidrocikloniskie smilšu filtri.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti