Filtrs
Cena
līdz
0.9
28
Ražotāji
Diametrs
Filter

Augu stiprināšanas detaļas

Augu stiprinājumi palīdz saglabāt augu stabilitāti, aizsargā pret bojājumiem un lūzumiem. Mūsu sortimentā atradīsiet dažādu izmēru augu stiprinājumus.

Uzsākot dārzeņu vai dažādu dārza augu audzēšanu, ikviens vēlas iegūt bagātīgu un veselīgu ražu. Ja jau esat parūpējies par laistīšanu, ir lietderīgi apskatīt arī augu nostiprināšanas detaļas. Straujas augšanas laikā augi bieži "izstiepjas", tievs stublājs vairs nevar noturēt smagos augļus un auga zari var sākt slīdēt un stublājs lūzt. Lai aizsargātos pret šādām problēmām, arvien populārāki kļūst augu stiprinājumi: skavas, balsti un dārza stieple.

Klipši augiem

Ir ļoti populāri un ērti izmantot augu skavas, lai saspraustu un nostiprinātu augošos tomātus un jaunos kokus. Mūsu piedāvājumā ir plašs skavu izmēru klāsts, tāpēc ir ko izvēlēties gan lielākiem, gan mazākiem augiem. Mums ir zaļi baltas augu skavas.

Atbalsti augiem

Lai iestādītie augi augtu veseli un augot nelūztu kāts, nepieciešams rūpēties par augu balstiem. Mēs pārdodam dažāda augstuma tērauda mietiņus (no 80 cm līdz 180 cm). Mums ir arī skavu savienotāji. Detaļas ir izturīgas pret laikapstākļiem, augstas kvalitātes un ilgmūžīgas. Stiprinājumu zaļā krāsa lieliski iederēsies pie augiem un paliks nemanāma dārzā un tā vidē.

Dārza stieple

Pie mums atradīsiet dārza lentes, augu piestiprināšanas preces, dārza stieples, kas palīdzēs stabilāk un ērtāk piestiprināt augus pie balstiem. Jūs varat atrast plašu stiprinājumu garumu klāstu, sākot no 3 m līdz 339 m. Dārza stieple ir ar mīkstu PVC apvalku, kas nodrošina ērtu un drošu lietošanu.

 Pārdodam dažāda izmēra skavas, balstus, mietiņus, dārza stieples, lentes, caurules.

Parasti preces piegādājam uz mājām vai pakomātiem 1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti