Āra gaismeklļi

Āra gaismekļi ir paredzēti augu, āra terases, celiņa vai citu āra objektu apgaismošanai. Dažāda veida āra gaismekļi nodrošina drošību, vieglu uzstādīšanu un mājīgu atmosfēru.

Āra gaismekļi:

Āra gaismekļi LIGHT PRO. Kvalitatīva āra apgaismojuma lampa - sistēma ļaus parūpēties par apkārtējo vidi. Jūsu dārzs un varbūt pat mazdārziņi izskatīsies lieliski un vienlaikus radīs drošu vidi, kurā ir patīkami uzturēties arī naktī.

Iebūvējami gaismekļi ir ļoti jauks papildinājums māju terasēm vai kāpņu telpām. Iebūvējamo gaismekļu sistēma nodrošina daudz lielāku drošību videi.

Prožektorus parasti izvēlas drošības apsvērumu dēļ, taču gaumīgi iestrādāti tie var būt nozīmīgs akcents pagalmā. Tie noder ne tikai dārzos, bet arī mazdārziņos, kad naktī gribas no sava dārza atbaidīt ziņkārīgos ogu degustētājus.

Dekoratīvie dārza gaismekļi parasti tiek komponēti redzamākajās vietās. Izvēlieties kvalitatīvu āra apgaismojumu, kas nebaidās no jebkādiem laikapstākļiem, un izbaudiet to ne tikai vasarā, bet arī ziemā.

Uzstādāmi āra gaismekļi ļauj gaismai krist no augšas. Tas izskatās īpaši lieliski, ja vēlaties izveidot mājīgu vidi. Piemēram, lai izgaismotu soliņu, kas ir lieliska vieta vakara kafijai.

Zemūdens apaļie gaismekļi iebūvējami dīķos. Tādā gadījumā ir iespējams īpaši gaumīgi izgaismot ūdensaugus un tajā pašā laikā ieraudzīt ūdenī atspīdētu lampas attēlu. Šāda veida gaismekļi parasti ir aprīkoti ar saules paneļiem. Tā kā saules vienmēr ir "vairāk" pie ūdens, gaismekļi ātri uzlādējas un pēc saulainās dienas veiksmīgi spīd visu nakti līdz nākamajam rītam. Īpaši skaisti izskatās akmens gaismekļi, kas izskatās kā dabīgs blāķis.

Āra sienas gaismekļus parasti komponē uz mājas sienas, lapenes, terases vai citu ēku sienām. Tos var iedarbināt ar kustību vai aktivizēt pēc pieprasījuma. Sienas lampas varat aprīkot arī ar saules baterijām.

Āra gaismekļiem ir pieejams arī ļoti plaša piederumu izvēle. Āra apgaismojuma piederumi palīdzēs Jums izveidot ne tikai skaistu, bet arī unikālu apgaismojuma sistēmu. Ir nepieciešams kabelis, pieslēgums, strāvas pārveidotājs, pagarinātājs un daudzas citas lietas, lai apgaismotu ne tikai kādu konkrētu vietu, bet arī visu dārzu.

Āra gaismekļi Plug & Shine. Āra gaismekļi Plug & Shine ir ļoti dažādi. To galvenās īpašības ir 24 voltu barošanas spriegums, gaismekļu sistēma ir izstrādāta tā, lai to varētu samontēt vidusmēra lietotājs bez speciālistu palīdzības. Gaismekļiem ir viedā vadības sistēma, to var regulēt izmantojot bluetooth, Wi-Fi, tāpat, iespējams regulēt gaismas intensitāti. Pieejami dažādi aksesuāri, tāpēc gaismekļi ir piemēroti dažādiem apgaismojuma risinājumiem.

Kvalitatīvais āra gaismeklis priecēs Jūs brīnišķīgos vasaras vakaros, kad vēlaties mierīgi izdzert siltu kakao un vērot, kā krīt zvaigznes. Ja neesat pārliecināts, kurš āra gaismeklis ir Jums vispiemērotākais, sazinies ar mums, un MAIDINA profesionāļi palīdzēs piemeklēt Jums piemērotāko.

Āra gaismekļa jauda ir atkarīga no tā, ko vēlaties apgaismot, un no apgaismojamā objekta augstuma, platuma vai garuma.

Mūsu interneta veikalā atradīsiet 12V, 24V, uzlādējamus un 230V gaismekļus.

Populārākie gaismekļi ir Paulmann 24V āra apgaismojuma lampa, jo to ir viegli uzstādīt un tā ir mobila.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti