Filtrs
Cena
līdz
4.95
29.7
Ražotāji
Vītnes diametrs
Filter

Bioorganiskais mēslojums

Mēslošanas līdzekļi ir vielas, kas uzlabo augu augšanu un attīstību. Mūsu pārdotie organiskie mēslošanas līdzekļi ir bioorganiski, tāpēc tie ir vislabākās pieejamās augu barības vielas. Mēs pārdodam ne tikai mēslošanas līdzekļus, bet arī citas veiksmīgai augu augšanai nepieciešamās lietas.

Šķidrais bioorganiskais mēslojums ir profesionāls, organisks un koncentrēts mēslojums. Bioorganiskie mēslošanas līdzekļi bagātina augsni ar barības vielām, uzlabo augu pārziemošanu un palīdz augiem aizsargāties pret slimībām un kaitēkļiem. Bioorganiskā mēslojuma tilpums ir 1 litrs, un no šī koncentrāta var pagatavot 50-100 litru bioorganiskā mēslojuma. Mums ir četri mēslojuma veidi: Lapu augiem, Dārzam un saknēm, Ziedošiem augiem un Visiem augiem.

Bioorganiskā mēslojuma granulas - Schacht mēslošanas līdzekļi ir paredzēti augļu koku mēslošanai. Tas ir granulveida organiskais mēslojums, kas veicina labāku barības vielu uzņemšanu. Tas arī nodrošina vienmērīgu augšanu, bagātīgu un veselīgu augļu ražu.

Stumbra aizsardzība - stumbra aizsardzība pret salu un pret vienvirziena apsildi saulainās dienās. Šis maisījums ir svarīgs un nepieciešams katram kokam, un to izmanto no novembra līdz marta beigām un vasarā. Mums ir 1,5 kg un 350 g. Lielāko pudelīti Trunk Protector var atšķaidīt ar ūdeni 1:2, bet mazāko pudelīti Trunk Protector var lietot uzreiz, neatšķaidot. Mazākajai pudelītei ir otiņa, tāpēc varat ātri un viegli krāsot koku stumbrus bez papildu instrumentiem.

Komposta aktivators ir šķidrs organiskā komposta koncentrāts, aktivators ar dzīviem mikroorganismiem, kas paātrina sadalīšanās procesu. Šī komposta aktivatora tilpums ir 500 ml, un no tā var saražot 1500 l komposta. Koku vasks ir no dabīgiem materiāliem izgatavots vasks, kas ir ideāli piemērots koku potēšanai un bojājumu ārstēšanai. Koku vasks ir sveķu un vasku maisījums, kas, uzklāts uz bojātas koksnes, veido aizsargplēvi un darbojas kā hermētiķis. Dārza ziede - augļu un dekoratīvo koku bojājumu ārstēšanai pēc apgriešanas, potēšanas, potzaru izgriešanas u. c. Ziede dziedē griezuma vietas un aizsargā pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

Organiskais augsnes bioaktivators ir koncentrāts ar dabīgiem augsnes mikroorganismiem un svarīgām mikorizējošām augsnes sēnēm. Organiskais augsnes bioaktivizators nodrošina augsni un augus ar būtiskām barības vielām un vitāli svarīgiem elementiem. Ar 350 ml bioaktivatora var apstrādāt līdz 70 m² augsnes. Tas ir pilnīgi dabīgs bioaktivizators, kas piemērots visiem dārza un dārzeņu augiem un jaunām platībām.

Mēslojuma dozators ir veids, kā mēslojumu dozēt un ievadīt laistīšanas sistēmā. Mēslojuma dozators nodrošina drošu, precīzu un ekonomisku augu mēslošanu. Katrai sistēmai ir svarīga regulāra un efektīva mēslošana, kas nodrošina augiem nepieciešamās minerālvielas. Šis komplekts ir piemērots zāliena, puķu dobes vai dārza mēslošanai. Mēslojuma dozatora komplektā ir ātrgaitas savienojumi, tāpēc mēslojuma dozatoru var viegli ievietot jebkurā laistīšanas sistēmā neatkarīgi no tā, vai laistāt zālienu vai siltumnīcu.

Mēslojuma smidzinātājs ir ļoti vienkāršs un ātrs veids, kā viegli un ātri mēslot puķes, dārzeņus, mazus kokus vai zālienus ar šķidro mēslojumu. Šim mēslojuma smidzinātājam ir caurspīdīgs, kalibrēts konteiners, kas ļauj viegli izsmidzināt mēslojumu jūsu sistēmā. Ir līdz 4 mēslojuma dozēšanas līmeņiem un iespēja pilnībā ieslēgt mēslojuma dozēšanu.

Organiskie mēslošanas līdzekļi ir vielas, kas, pievienotas augsnei, uzlabo un paātrina augu augšanu un attīstību. Šo mēslojumu var izmantot visām augu sugām. 

Organiskie mēslošanas līdzekļi ir dabiskāki par parastajiem mēslošanas līdzekļiem. Ražotājs izmanto dabisku, ekoloģiski tīru vermikompostu un oriģinālu ražošanas tehnoloģiju, lai ražotu koncentrētu šķidro mēslojumu.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti