Filtrs
Cena
līdz
11.6
440
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Radius
Darba spiediens
Izsmidzināšanas leņķis
Attālums starp izsmidzinātājiem
Apūdeņošanas zona
Filter

Laistīšanas sistēmas

Laistīšanas sistēmu komplekti ir veidoti tā, lai tos varētu salikt pat dārznieks, kuram nav zināšanu par laistīšanas sistēmu uzstādīšanu.

Laistīšanas sistēmas komplekti Pakeltoms Lysvėms - pilienu laistīšanas komplekti līdz 3 paaugstināto dobju laistīšanai. Komplektā iekļautā pilienu caurule apūdeņo visu augu rindu, bet mini vārsti / ventiļi ļauj regulēt dobju laistīšanu un izslēgt laistīšanu tajās vietās, kur tas nav nepieciešams.

Laistīšanas sistēmas komplekti Vejai – šīs automātiskās laistīšanas sistēmas nodrošinās, ka Jūsu dārza zāliens ir pareizi laistīts, zāliens aug un izskatās lieliski.

Laistīšanas komplekti Daržui – laistīšanas sistēma ir izstrādāta tieši dārza vajadzībām, tāpēc, ja audzējat dārzeņus, bez tās nevarēsiet parūpēties par ērtu kopšanu. Tā ir īpaši kvalitatīva sistēma, kas darbojas vienmērīgi, tāpēc augi iegūst nepieciešamo ūdens daudzumu.

Laistīšanas sistēmas komplekti Terasai – paredzēti puķu podos vai dobēs augošu augu laistīšanai. Šī laistīšanas sistēma ir unikāla ar to, ka tajā esošos pilinātājus var novietot sev vēlamajos attālumos, kas ļauj laistīt līdz 10 punktiem. Komplektā esošās detaļas ir pietiekami mazas, tāpēc laistīšanas sistēma terasē palīdzēs uzturēt sakoptu vidi.

Laistīšanas sistēmu komplekti Rūkas šiltnamiui - augstas kvalitātes, efektīva piekarināma laistīšanas sistēma paredzēta 12-18 m2 siltumnīcai. Šo sistēmu izmanto, lai samazinātu gaisa temperatūru un palielinātu gaisa mitrumu. Smalkās mikrosmidzinātāju lāsītes nebojās augus, tāpēc tas ir īpaši piemērots stādu laistīšanai.

Laistīšanas sistēmu komplekti Gyvatvorei - piemēroti tiem, kas audzē tūjas, buksusu vai citus līdzīgus augus. Pilienu laistīšana ir īpaši noderīga dzīvžogiem, jo nepārtraukti tekošais ūdens nodrošina pareizu augu laistīšanu, tāpēc sakņu sistēma neattīstās virspusē – atšķirībā no laistīšanas ar smidzinātājiem.

Laistīšanas sistēmu komplekti Gėlynui - ekonomisks un gudrs ieguldījums, ar kuru var laistīt līdz 50 m2. Komplektā atradīsi statīvus mikrolaistītājiem, tāpēc šis laistīšanas komplekts ir piemērots gan puķu dārziem, kur augi ir zemi, gan kur aug garāki ziedi vai krūmi.

Laistīšanas sistēmu komplekti Vandens taškas - ļoti vienkāršs un ērts veids, kā savā dārzā/pagalmā ierīkot "laistīšanas punktu". Šī konstrukcija tikai tad, ja vēlaties, ļaus pievienot laistīšanas šļūteni ūdens avotam jūsu dārzā, dārzā vai siltumnīcā.

Laistīšanas komplekti palīdzēs ērti un ātri laistīt vēlamo vietu. Vairs nelaistot manuāli, vairāk sava brīvā laika un enerģijas varēsiet veltīt atpūtai vai citām aktivitātēm.

Mums ir komplekti zālienu, dzīvžogu, sakņu dārzu, puķu podu stādu laistīšanai uz terasēm un paaugstinātajām vai augstajām dobēm.

Nē. Visas komplektos esošās laistīšanas sistēmas var ātri un vienkārši uzstādīt pats. Detalizētas uzstādīšanas instrukcijas atradīsit komplektos.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti