Filtrs
Cena
līdz
0.09
58
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Darba spiediens
Diametrs
more... less
Vītnes diametrs
Filter

Savienojumi caurulēm

Īpašo LDPE cauruli izmanto dažādiem laistīšanas darbiem un veidiem, to ir iespējams uzstādīt gan siltumnīcās, gan ārā. HDPE caurules ir izturīgākas, taču ne tik elastīgas kā LDPE caurules, tās ir pieejamas lielākos diametros. Lauksaimnieki bieži izmanto HDPE caurules lielu platību laistīšanai, jo tiem ir nepieciešamas lielāka diametra caurules. Pie mums varat iegādāties sekojošos cauruļu savienojumus:

Aizspiežamie savienojumi LDPE caurulēm – īpaši plašs 16, 20, 25, 32 mm diametra LDPE caurulēm piemērotu savienojumu, t-veida savienojumu, aizbīdņu un uzmavu. Darbības spiediens līdz 4 bāriem.

Aizspiežamie savienojumi LDPE caurulēm - PE caurules var būt pievienotas gan LDPE, gan HDPE caurulēm. Pieejami 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75 mm diametra PE caurulēm piemēroti savienojumi, t-veida savienojumi, aizbīdņi un uzmavas. Tāpat, atradīsiet PP atslēgas, kas palīdzēs pieskrūvēt vai atskrūvēt caurules savienojuma elementus. Darbības spiediens līdz 10 bāriem.

Iespiežamie savienojumi LDPE caurulēm – plašs dažāda diametra savienojumu, t-veida savienojumu, aizbīdņu un uzmavu klāsts. Svarīgi pieminēt, ka šo detaļu darbības spiediens ir līdz 1 atmosfērai. Un, iespiežot cauruli ar skavu, darbības spiediens sasniedz līdz 4 atmosfērām. Pirms savienojuma iespiešanas, ieteicams nedaudz sasildīt cauruli.

Turklāt, pie mums atradīsiet vinteļus, pilienu lentes un laistīšanas šļūtenei piemērotus savienojumus. Varat arī iegādāties balstus, skavas, ūdens tvertņu savienojumus (arī IBC konteineriem), kolektora savienojumus, LAY FLAT caurules, mikrocaurules un gaisa kompresora savienojumus.

„MAIDINA“ - kvalitatīvas, laika pārbaudi izturējušas un klientu novērtētas laistīšanas iekārtas par draudzīgām cenām.

Mūsu sortimentā atradīsiet savienojumos LDPE, HDPE caurulēm, pilienu caurulēm un lentām, laistīšanas šļūtenēm un LAYFLAT caurulēm. Mums ir arī plastmasas un misiņa savienotāji ar vītni. 

Visi pasūtījumi tiek piegādāti 2 darba dienu laikā, sezonas laikā - 2-3 darba dienu laikā.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti