Filtrs
Cena
līdz
0.07
2177
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
more... less
Radius
more... less
Darba spiediens
more... less
Izsmidzināšanas leņķis
Apūdeņošanas zona
Diametrs
Vītnes diametrs
Akumulators
Filter

Smidzinātāji

Lauksaimniecībā laistīšanas sistēma ļauj samazināt augu kopšanas izmaksas, aizsargāt ražu no mainīgiem dabas apstākļiem un reāllaikā uzraudzīt augsnes stāvokli. Kvalitatīva apūdeņošanas sistēma palīdzēs jums izaudzēt vairāk, ietaupīt un sasniegt augstāku ražas kvalitāti. Tas ir vienīgais veids, kā mūsu lauksaimniecība var izturēt konkurences cīņu ar Eiropas lauksaimniekiem. Tā kā MAIDINA piedāvā daudz dažādu smidzinātāju, katrs var atrast sev piemērotāko.

Smidzinātāji lauksaimniecībai dos iespēju ietaupīt daudz laika, ko vēlāk varēsiet veltīt citiem darbiem.

Smidzinātāji lauksaimniecībai var būt:

Zemas veiktspējas smidzinātāji lauksaimniecībai.

Zemas veiktspējas lauksaimniecības smidzinātāji ir ieteicami tiem, kas audzē jutīgus kultūraugus vai augus, kuri vēl ir jauni un dīgšanas procesā. Pārmērīga ūdens plūsma var sabojāt lapas vai pat pašu augu, kas ietekmē paša auga funkcionalitāti.

Vidējas veiktspējas smidzinātāji lauksaimniecībai.

Vidējas veiktspējas smidzinātāji lauksaimniecībai jau ir piemēroti augiem, kas nav tik smalki, bet lapas un stublāji nav īpaši biezi un lieli. Šajā gadījumā šī opcija kļūst par starpposmu, kas palīdzēs bez problēmām laistīt lielas veģetācijas platības.

Augstas veiktspējas smidzinātāji lauksaimniecībai.

Augstas veiktspējas smidzinātāji lauksaimniecībai laistīt vienmērīgi un sistemātiski, tāpēc, izvēloties tos, varat būt pārliecināti, ka augu kultūras sekmīgi augs bez lielas piepūles. Lielākoties tiek laistāmas lielas saimniecības platības.

Iegādājieties smidzinātājus, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izbaudiet bagātīgu ražu. Ļaujiet pat vissarežģītāko darbu paveikt ātri, vienkārši un bez cilvēka iejaukšanās.

Mēs pārdodam četru veidu smidzinātājus: uznirstošos laistīšanas smidzinātājus, mikrosmidzinātājus, lauksaimniecības laistītājus un mobilos smidzinātājus.

Smidzinātājus ir viegli uzstādīt. Nav nepieciešami īpaši instrumenti vai liels fiziskais spēks.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti