Filtrs
Cena
līdz
19
1203
Ražotāji
Darba spiediens
more... less
Sieniņas biezums
Diametrs
Filter

Ūdens sūkņi

Ūdens sūkņu sistēmu galvenais mērķis ir pārvietot ūdeni no vienas vietas uz citu. Ūdens sūkņus bieži izmanto laistīšanas sistēmās, būvlaukumos kā ūdens ieguves veidu, lai palīdzētu novadīt ūdeni rakšanas darbu laikā, kanalizācijas iekārtās, applūstošās teritorijās vai strādājot ar ūdens urbumiem un naftas urbumiem. MAIDINA - laistīšanas sistēmu speciālistu piedāvātie ūdens sūkļi ir pieejami divos veidos: benzīna vai elektriskie.

Benzīna sūkņi – jaudīgi sūkņi, kuru darbībai ir nepieciešams benzīns. Mēs pārdodam Honda un RATO benzīna ūdens sūkņus. Benzīna sūkņus bieži izmanto sistēmās, kurās nav iespējams uzstādīt elektriskos sūkņus. Viena no lielākajām benzīna ūdens sūkņu priekšrocībām ir jaudas regulēšana.

Elektriskie sūkņi – ar elektrību darbināmi ūdens sūkņi. Elektrisko sūkņu priekšrocība ir tā, ka tie var būt iegremdējami ūdeni, vai arī izmantojami sausā veidā. Elektriskajiem ūdenssūkņiem ir arī zemākas apkopes izmaksas nekā benzīna sūkņiem.

Interneta veikalā varat iegādāties tikai dažus ūdens sūkņu variantus, jo parasti tie tiek pārdoti kopā ar laistīšanas sistēmām. Kad laistīšanas sistēmu projektētāji saņem laistīšanas sistēmas pieprasījumu no klienta, vienmēr tiek novērtēts ūdens avots un pieejamā sūkņa parametri. Ja klientam nav pieejams ūdens sūknis, laistīšanas sistēmas projektētāji novērtē zemes gabalu un ūdens avota parametrus un izvēlas labāko, piemērotāko ūdens sūkni, pamatojoties uz saņemto projektu. Katrs sūknis tiek izvēlēts individuāli atbilstoši klienta nosūtītajiem datiem.

Ūdens sūknis mājai

Gadījumā, ja dzīvojat ārpus pilsētas un ūdens pieslēguma nav, ir vērts aizdomāties par dziļurbuma vai ūdens spices ierīkošanu. Urbuma cauruli pievieno automātiskam sūknim mājas pagrabā vai tehniskajā telpā, nodrošinot pastāvīgu ūdens spiedienu. Tā kā sūknis atrodas mājā, jāpievērš uzmanība motora radītajam trokšņa līmenim. Kluss ūdens sūknis mājai ir, piemēram, MAIDINA vietnē pieejamais JSQM1BX sūknis ar automatizāciju.

Elektriskais ūdens sūknis

Gandrīz visiem iegremdējamajiem sūkņiem ir pludiņš ar slēdzi, kas nodrošina sūkņa izslēgšanos brīdī, kad tvertnē lietus ūdens vairs nav. Tādējādi varat izvairīties no nelietderīga enerģijas patēriņa. Automātiskie ūdens sūkņi parasti ir aprīkoti ar savienojumiem, kas savietojami ar dažāda izmēra laistīšanas caurulēm, tāpēc ūdens sūkņa uzstādīšana ir vienkārša.

MAIDINA piedāvātie elektriskie iegremdējamie sūkņi:

 • TOP MULTI 2 (veiktspēja 120 L/min, ar pludiņu)
 • TOP MULTI-TECH 2 (veiktspēja 120 L/min, ar iekšēju automātisko sensoru)
 • NKM 2/4-GE (veiktspēja līdz 80 L/min, ar pludiņu)
 • UPM 4/5-GE (veiktspēja līdz 120 L/min, ar pludiņu)

Benzīna ūdens sūknis

Gadījumā, ja ūdens sūknēšana nepieciešama vietā, kur nav pieejams elektrotīkls, piemēram, lauku mājā, talkā nāks benzīna ūdens sūknis. Tā pielietojums ir plašs: no pagraba izsūknēšanas un laistīšanas līdz būvdarbiem. Benzīna ūdens sūknis jo sevišķi noderēs plašāku teritoriju laistīšanai, jo tā veiktspēja ir krietni augstāka nekā elektriskajam sūknim. Turklāt benzīna sūkņiem ir iespējams pielāgot jaudu optimālai ūdens plūsmai. Benzīna sūkņi dārzam parasti ir mazāka izmēra, jo tiem pietiek ar mazāku jaudu, bet būvniecībā izmantojamie sūkņi augstās veiktspējas dēļ ir lielāki. Ja nepieciešams ūdens sūknis dārza laistīšanai, iesakām ieskatīties MAIDINA interneta vietnē, kur pieejami jaudīgi RATO, HONDA un citu ražotāju ūdens sūkņi ar benzīna dzinēju.

MAIDINA piedāvātie ūdens sūkņi ar benzīna dzinēju:

 • RATO RT50YB50-3,8Q (veiktspēja 500 L/min)
 • RATO RT50ZB28-3,6Q (veiktspēja 600 L/min)
 • RATO RT80ZB28-3,6Q (veiktspēja 1000 L/min)
 • HONDA WB30 (veiktspēja 110 L/min)
 • HONDA WX10 (veiktspēja 140 L/min)
 • HONDA WX15 (veiktspēja 240 L/min)
 • HONDA WH20 (veiktspēja 500 L/min)
 • HONDA WB20 (veiktspēja 600 L/min)

Ūdens sūknis dārzam

Piepilsētas privātmājās ūdens cenas mēdz būt augstas, turklāt arvien biežāk vasarā piedzīvojam ilgstošus sausuma periodus, kad dārza un zāliena laistīšana ir vitāli svarīga. Ir prātīgi ierīkot lietus ūdens savākšanas sistēmu, lai pēc tam ūdeni varētu izmantot laistīšanai. Tādā gadījumā zemē ierok ūdens tvertni, kurā tiks savākts lietus ūdens. Pēc tam pazemes ūdens tvertnē tiek ierīkots iegremdējamais ūdens sūknis dārza laistīšanai.

Ūdens sūkņa uzstādīšana

Jaunāko ūdens sūkņu uzstādīšana ir maksimāli vienkārša. Visātrāk iespējams uzstādīt benzīna sūkņus, jo nepieciešams sūkni tikai novietot tam paredzētajā vietā un savienot ar ūdens cauruli. Elektrisko sūkņu uzstādīšanas nianses ir atkarīgas no tā, kā sūkni plānojat izmantot. Ja elektriskais sūknis nepieciešams īstermiņa lietošanai (piemēram, pagraba izsūknēšanai), uzstādīšanai nevajadzētu aizņemt vairāk par pusstundu. Savukārt, ja plānojat izmantot elektrisko iegremdējamo sūkni ilglaicīgi, piem., lietus ūdens uzkrāšanas tvertnē, uzstādīšana var būt ilgāka.

Ūdens sūkni var izvēlēties tikai laistīšanas sistēmas projektētājs. Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc jāņem vērā dažādas nianses (reljefa slīpumi, attālumi, cauruļu diametrs, smidzinātāju jauda, automatizācijas veids u.t.t.).

Mēs pārdodam celmu frēzes, kūdras frēzes, tranšeju racējus un citu tehniku. Aprīkojums ir pieejams pēc pieprasījuma.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti