Hidroponika

Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet vertikālās laistīšanas sistēmas, kuras var saukt - hidroponika mājas apstākļos, hidroponika telpā. Šajās sistēmās ietilpst: vertikālās apūdeņošanas sistēmas, augu gaismas un podi hidroponikai.

Vertikālā apūdeņošanas sistēma - tā ir sistēma, ko var izmantot pat telpā. Šī hidroponikā augu audzēšana ir ārkārtīgi ērta un vienkārša pat cilvēkiem, kuri nezina vai pat nav dzirdējuši par hidroponikā audzēšanu.

Vertikālais dārzs ar automātisko sistēmu - hidroponika jūsu dzīvojamā istabā, virtuvē, terasē vai jebkur citur, kur vēlaties. Šajā vertikālajā dārza sistēmā ir 20 nodalījumi augiem, kas tiek laistīti ar pilinātājiem un ir integrēti katrā nodalījumā. Sistēma ir automātiska, tāpēc viss, kas jums jādara, ir jāstāda augi un jāprogrammē kontrolieris un laistīšana. Tas viss ir ārkārtīgi vienkārši, un šādu sistēmu sauc par hidroponiku.

Vertikāls dārza komplekts - šī ir sistēma, kas ir ļoti līdzīga vertikālajam dārzam, taču vertikālā dārza komplekts sastāv no četrām auduma kabatām, kuras var iekārt ārā un audzēt tajās ziedus, garšaugus vai zemenes. Vertikālais dārza komplekts ir kā vertikāls dārzs, kuru varat modelēt atbilstoši savām vajadzībām. Šī komplekta laistīšana notiek ar pilinātājiem, bet vadība ir manuāla. Lai atvieglotu hidroponikā dārza kopšanu, ir pieejams papildu kontrolieris. Ja nepieciešams, komplektu var viegli paplašināt.

Lampas augu audzēšanai - tās ir lampas hidroponikai audzēšanai vai dīgšanai. LED augu gaismas nodrošina augiem nepieciešamo gaismu, audzējot augus hidroponikā iekštelpās. LED augu gaismas ir pieejamas dažādos izmēros un lietojumos, piemēram, augšanas, ziedēšanas vai veģetatīvās fāzes gaismas. Lielākoties LED lampas ir vajadzīgas maziem stādiņiem, kas tikai mēģina nostiprināties zemē, un izaugušo augu var audzēt gan ārā, gan telpās.

Puķu podi hidroponiskai audzēšanai - tie ir podi, kas palīdz augt veselīgākiem, auglīgākiem augiem. Podi hidroponikā audzēšanai nodrošina labāku auga sakņu augšanu, savukārt gaisa atzarošana padara saknes veselīgākas. Podi hidroponika audzēšanai palīdz novērst auga sakņu saritināšanos un palīdz sazaroties mazākajām auga saknēm, tādējādi uzlabojot auga augšanu.

Hidroponika - tas ir inovatīvs augu audzēšanas veids un dārznieku prieks.

Hidroponika - augu audzēšana ūdenī ar īpašām minerālvielām, neizmantojot augsni. Kādas ir hidroponikas priekšrocības? Ietaupām vietu, tāpēc ar mazāku platību var iegūt lielāku ražu.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti