Filtrs
Cena
līdz
0.9
90
Ražotāji
Darba spiediens
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Ventiļi

Ūdens ventiļus var izmantot kā cauruļu savienojumus vai kā dekoratīvus āra krānus ar ātru savienojumu ar laistīšanas šļūtenēm. Pie mums ir pieejams plašs ventiļu klāsts. Mums ir plastmasas un metāla ūdens ventiļi. Plastmasas ventiļi ir vispiemērotākie cauruļu savienošanai. Metāla - lai pieslēgtu laistīšanu ārā. Mums ir speciāli ventiļi, kas paredzēti tikai pilienu lentei (plastmasas).

Kāda ir atšķirība starp ūdens ventiļiem?

Ūdens ventiļu maksimālais darba spiediens var atšķirties. Mums ir plastmasas ventiļi no 4 līdz 10 bāriem un metāla ventiļi no 16 līdz 25 bāriem.

Daži no mūsu pārdotajiem metāla ventiļiem var izturēt temperatūru no -20 līdz 110 grādiem, bet citi - līdz pat -30 grādiem (bez sasalšanas), tāpēc varat būt droši, ka ziemai iestājoties, nekas nesalūzīs. Metāla ventiļi ir pieejami dažādos diametros: 1 (25 mm), ¾ (19 mm) un ½ (13 mm). Šis skaitlis norāda ūdens šļūtenes izmēru, ko varēsiet pieslēgt pie ventiļa.

Plastmasas ventiļi atšķiras atkarībā no cauruļu diametra, kuru savienošanai tie ir paredzēti. Mums ir plašs plastmasas ventiļu klāsts dažādiem cauruļu izmēriem. HDPE un LDPE caurulēm to izmēri ir no 20 līdz 75 mm, bet LDPE - no 12 līdz 25 mm. Pie mums varat iegādāties ventiļus ar diviem vai četriem ūdens šļūtenes savienojumiem. Tas ir ļoti praktiski, ja vienam ūdens avotam vēlaties pievienot vairāk nekā vienu ūdensvadu (šļūteni).

Metāla ventiļi var izturēt lielāku spiedienu nekā plastmasas ventiļi. Plastmasas ventiļi nebojājas arī ziemas aukstumā.

Ventiļus var izmantot, lai savienotu caurules vai manuāli kontrolētu laistīšanas zonas.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti