Filtrs
Cena
līdz
0.06
750
Ražotāji
Darba spiediens
Sieniņas biezums
Diametrs
more... less
Vītnes diametrs
Filter

Dārza šļūtenes, caurules

Mūsu uzņēmums pārdod dažāda diametra LDPE, HDPE, LAY FLAT caurules, mikrošļūtenes, laistīšanas šļūtenes un dažādas citas detaļas.

LDPE caurules - izmanto dzeramajam ūdenim un pārtikas šķidrumiem. Caurules tiek ražotas saskaņā ar UNI 7990, izmantojot jaunākās iekārtas. Caurules ir izturīgas pret visiem lauksaimniecībā izmantotajiem mēslošanas līdzekļiem un ķīmijas līdzekļiem. LDPE caurules ir samērā elastīgas, izturīgas pret ultravioleto starojumu un izmantojamas dažādos laika apstākļos (gan ārā, gan siltumnīcā). Mēs pārdodam LDPE caurules ar 16, 20, 25 un 32 mm diametru. Caurules tiek pārdotas ruļļos pa 10, 15, 250, 300 metriem (dažādi diametri) un katram klientam tiek mērītas metros.

HDPE caurules - izturīgākas nekā LDPE caurules un tiek plaši izmantotas dažādās sfērās. HDPE caurules atbilst EN 12201-2 sertifikācijai. HDPE caurules ir izgatavotas no izturīgas termoplastmasas polietilēna. Mums ir 40, 50, 63, 75 mm diametra HDPE caurules 100 metru spolēs.

LAY FLAT caurules - ideāli piemērotas sezonālai lietošanai (vairāk nekā vienu reizi), izturīgas pret stiepšanos, spilgti zilā krāsā un viegli savienojamas caurules. Mēs pārdodam LAY FLAT caurules ar 52, 65, 77 un 104 diametru. Izmēriet caurules garumu metros

Mikrocaurule - ideāli piemērots tiem, kas vēlas izveidot savus laistīšanas punktus patstāvīgi. 5 x 3mm mikrocaurules ir pieejamas melnā un baltā krāsā. Baltā mikrocaurule ir izturīgāka pret saules stariem, nekā melnās krāsa, tāpēc ir nedaudz dārgāka. 5 x 3 mm mikrocaurules mēram metros, un ir pieejami 500 metru spoles. 5,5 x 3mm mēs tāpat mēram metros, un pārdodam 300 metru spoles. Iegādājoties lielāku mikrocaurules daudzumu, cena par metru būs zemāka. Tāpēc lauksaimniekiem ir izdevīgi iegādāties lielāku mikrocaurules daudzumu. Tie, kam ir nelielas siltumnīcas vai saimniecības, var iegādāties mikrocaurules metros. Mēs pārdodam arī 7 x 4 mm caurules. Tie ir piemēroti mikro smidzinātājiem un laistīšanai, ja vēlaties, lai caurule nebūtu redzama (to var paslēpt zem zemes vai mulčas).

Laistīšanas šļūtenes - lielisks palīgs dārzā. Ar laistīšanas šļūteni var viegli aplaistīt dārzu, dārzeņu dārzu vai siltumnīcu, un visi jūsu dārza darbarīki pēc darba būs tīri. Protams, ir neskaitāmi daudz citu veidu, kā izmantot laistīšanas šļūteni, tāpēc tā ir neatņemama mājas un dārza sastāvdaļa.

Pie mums atradīsiet sekojošo izmēru šļūtenes: ½ (13 mm), ¾ (19 mm), 1 (25 mm). Mēs pārdodam šļūtenes, kuru garums ir no 20 līdz 50 metriem. Pārsvarā visas laistīšanas šļūtenes ir trīsslāņu, bet ir pieejamas arī 4 slāņu šļūtene (nesalaužama - ¾, 25 m). Svarīgākais ir izvēlēties piemērota diametra un garuma laistīšanas šļūteni, kas kalpos gadiem ilgi.

Cauruļu piederumi un instrumenti - mums ir plašs cauruļu piederumu klāsts: āķi, aizbāžņi, turētāji, caurumotāji un šķēres.

Visbiežāk izmanto LDPE caurules, retāk - HDPE. LAY FLAT caurules bieži izmanto lauksaimniecībā.

Pērkot laistīšanas šļūteni, ņemiet vērā: diametru, spoles garumu, biezumu (cik slāņu, jo no tā būs atkarīgs, vai šļūtene salokās vai nē) un cenu.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti