Filtrs
Cena
līdz
0.22
67
Ražotāji
Diametrs
Filter

Dārza piederumi

Atvieglojiet dārza darbus, iegādājoties dažādus dārza piederumus. Mūsu interneta veikalā ir pieejami šādi dārza piederumi: ceļu aizsargi un paklājiņi, augu marķēšanas etiķetes, keramikas pilinātāji, siltumnīcu logu atvērēji, plēvju klipši un daudz kas cits.

Dārza piederumi stādīšanai

Paātriniet stādīšanas darbus, izmantojot pikēšanas rīku. Tas ir ērts un ergonomisks dārza darbarīks stādīšanai irdenā vai cietā augsnē. Šis dārza piederums ir ideāli piemērots augu, sēklu un īpaši stādu stādīšanai. Stādot neaizmirstiet iezīmēt augus ar atbilstošām augu marķēšanas plāksnītēm vai etiķetēm. Mūsu veikalā atradīsiet divu krāsu: dzeltenu un baltu, dažādu izmēru un formu. Piezīmes uz šīm plāksnītēm varat izdzēst un uzrakstīt jaunas, tāpēc tās varēsiet izmantot vairākas reizes.

Aizsargājiet savus ceļus un rokas

Strādājot dārzā, mēs bieži vien esam uz ceļiem uz cietām flīzēm vai zemes, tāpēc iesakām iegādāties ceļu aizsargus vai paklājiņu ceļu aizsardzībai. Šie aizsargi palīdzēs aizsargāt ceļus un ir īpaši piemēroti tiem, kas sūdzas par sāpošiem ceļiem. Gan aizsargi, gan paklājiņi ir ļoti viegli, tāpēc tos var ērti ņemt līdzi, strādājot dažādās dārza zonās. Tā ir lieliska dāvana dārzniekam, kurš pavada garas stundas, veicot visdažādākos dārzkopības darbus.

Mums ir arī dažādu izmēru un dizainu dārza cimdi. Strādājot ārā, pasargājiet rokas no sala, netīrumiem, ķīmiskām vielām vai nelīdzenas virsmas. Visus darbarīkus varat glabāt mūsu parocīgajā dārzkopības siksnā. Šai siksnai ir vairākas parocīgas kabatas, lai cimdi un citi nelieli dārzkopības darbarīki vienmēr būtu pa rokai.

Papildus dārza darbarīki

Karstās vasaras dienās siltumnīcā ir svarīga pareiza ventilācija, lai novērstu pārkaršanu un nodrošinātu gaisa cirkulāciju. Automātiskais siltumnīcas logu atvērējs reaģē uz temperatūras izmaiņām, atveroties, kad ir karsts, un automātiski aizveroties, kad gaisa temperatūra atdziest. Šai ierīcei nav nepieciešams elektroenerģijas avots.

Mēs pārdodam arī 3 daļu dārza instrumentu komplektus: kapli, grābekli un lāpstu. Darbarīki ir izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas, tāpēc tie noteikti kalpos vairākas sezonas. Ar to palīdzību varēsiet strādāt dārzā vēl vieglāk. Šeit ir pieejami arī īpaši sīpolu stādīšanas rīki. Izmantojot šo rīku, jums vairs nav jādomā, vai esat izvēlējies pareizo stādīšanas dziļumu. Turklāt šis rīks palīdzēs jums pārvietot augu uz citu vietu ar visu augsni.

Ja esat aizmirsis aplaistīt podos iestādītos augus, mēs iesakām izmantot autonomos keramikas pilinātājus. Šie pilinātāji mitrina podiņā augošo augu, smeļot ūdeni no blakus esošās ūdens tvertnes. Kad pilinātājs ir saņēmis pietiekami ūdens, ķēde pārtrūkst, un, kad tā atkal ir izžuvusi, ūdens tiek novadīts atpakaļ podā, nodrošinot vienmērīgu auga mitrināšanu. Šis dārza piederums ir lieliski piemērots garākām brīvdienām, vienkārši atstājiet pilnu trauku ar ūdeni blakus augam, un jūsu podiņš būs pienācīgi mitrināts.

Citi praktiski dārza piederumi

Mums ir dažāda izmēra plēves skavas, lai droši piestiprinātu plēvi pie caurulēm. Šīs plēves skavas ir izgatavotas no augstas kvalitātes plastmasas un ir pieejami trīs izmēros: 1/2, 3/4, 1. Mums ir ļoti efektīvs līdzeklis cīņai ar gliemežiem - slazdi gliemežiem. Šī ir dabai droša gliemežu iznīcināšanas metode. Pārdošanā pieejami dažādi skaisti grozi, kas lieliski piemēroti ražas novākšanai. Groza apakšdaļā ir atveres, lai Jūs varētu viegli un ātri nomazgāt ievākto ražu. Mēs pārdodam arī mazas putnu barotavas. Atdzīviniet savu dārzu ar putnu čivināšanu. Dārza piederumi var būt lieliska dāvana tiem, kam patīk pavadīt laiku dārzā.

Mums ir plašs dārzkopības piederumu klāsts: cimdi, augu marķēšanas plāksnes, automātiskie siltumnīcu logu atvērēji, ceļgalu apsargi un daudz kas cits. 

Pasūtījumi tiek piegādāti 1-2 darba dienu laikā. Pavasarī piegāde var aizņemt nedaudz ilgāku laiku.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti