Filtrs
Cena
līdz
65
245
Ražotāji
Filter

Augu lampas

LED augu lampas nodrošina augus ar gaismu, kuras trūkums ir jūtams aukstajā sezonā vai audzējot augus telpās. Tas ir īpaši piemērots risinājums stādu audzēšanai uz palodzes. LED augu lampas ir dažādu izmēru un jaudas atkarībā no augu daudzuma. Šīs augu lampas ir sadalītas dažādos veidos atbilstoši augu fāzei, lai sasniegtu labāko rezultātu.

Lampas augiem - veiksmīgai dārzkopībai

Lampas stādiem parasti izvēlas, lai izaudzētu noteiktus augus, kuriem nepieciešama papildus gaisma vai siltums ne tikai ziemā, bet arī vasarā. Uzņēmējdarbības veids ir eksotisku augu audzēšana, kam nepieciešama īpaša kopšana un tajā pašā laikā īpaši apstākļi. Šajā gadījumā LED lampas augiem nav izvēles iespēja, bet gan nepieciešamība, bez kuras augi vispār neaugs.

LED augu lampa - ne tikai funkcionalitātei, bet arī stilam

Lampas augu audzēšanai palīdz ne tikai izaudzēt eksotiskus augus, bet tajā pašā laikā tās palīdz veidot gaumīgu stilu, lai vide izskatītos skaista. Galu galā augu lampas var izlikt ne tikai siltumnīcās, bet arī ekskluzīvās dārza zonās, tādējādi izgaismojot noteiktus augus. Šādā gadījumā augi ne tikai jutīsies labāk, bet arī varēsiet izveidot gaumīgu un ļoti jauki apgaismotu vidi, kas lieliski izskatīsies ne tikai vasarā, bet arī ziemā.

Sonlight Hyperled augu lampas tiek izvēlētas starp augšanas, veģetācijas un ziedēšanas fāzēm. Par tevi viss būs padomāts, tev ne par ko nebūs jāuztraucas. Jauda ir liela, bet patērētās enerģijas daudzums ir mazs. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē efektivitāti par zemu cenu.

Augu lampas padarīs audzēšanu par prieku, nevis darbu.

Lampas nodrošina gaismu augiem aukstā laikā vai audzējot augus telpās. Dīgšanas laikā ļoti bieži izmanto lampas augiem.

Mūsu interneta veikalā atradīsi dažāda izmēra lampas: punktveida vai garenas. Tie ir paredzēti dažādām augu fāzēm: veģetatīvā, ziedēšanas vai augšanas.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti