Filtrs
Cena
līdz
8.5
1500
Ražotāji
Diametrs
Akumulators
Filter

Dārza šķēres

Dārza šķēres – neatņemams dārznieka palīgs

Krūma zaru apgriešana, zemeņu stīgu nogriešana, zaru smalcināšana – šiem visiem (un daudziem citiem) darbiem ir nepieciešamas dārza šķēres. Ir saprotams, kāpēc tas ir viens no biežāk izmantotajiem rīkiem – dārza šķēru plašais pielietojums ļauj uzturēt mājas pagalmu skaistu un sakoptu. Lai dārza darbi ritētu raiti, var būt nepieciešamas dažādu veidu dārza šķēres, jo katrai raksturīgas nianses. Biežāk izmantotās ir atzarošanas šķēres, dubultu asmeņu dārza grieznes un dārza šķēres ar akumulatoru, un tās visas ir pieejamas mūsu interneta vietnē.

Dārza šķēres-sekatori augu apgriešanai

Viens no rosīgākajiem brīžiem dārzniecībā ir rudens – jāgatavo spraudeņi, jāstāda ziemcietes un sīpolpuķes, kā arī jāsagatavo ieziemojamie augi sala pārlaišanai. Spraudeņu gatavošana ir darbs, kur nevar iztikt bez labām dārza šķērēm – tām jābūt gan asām, gan parocīgām. Tāpēc MAIDINA vietnē atradīsit kvalitatīvas itāļu ražotāja STA-FOR dārza šķēres: kā ierastās klasiskās dārza grieznes, tā kreiļiem paredzētas šķēres, īpaši vīnogu atzarošanai piemērotās grieznes, dažāda profila (taisna, izliekta) grieznes un citas. Galvenā STA-FOR šķēru priekšrocība ir asais rūdītā oglekļa tērauda asmens – tas ir sevišķi izturīgs un vajadzības gadījumā arī nomaināms.

Dubultu asmeņu grieznes – palīgs dzīvžogu kopšanā

Vasaras laikā dzīvžogus apgriezt ir nepieciešams pat vairākas reizes. Tomēr nereti dārzkopji saskaras ar nepatīkamu situāciju, griezuma vietā uz mizas veidojoties rētai. Lai izvairītos no zara bojāšana, dzīvžogu apgriešanā ieteicams izmantot dubultu asmeņu šķēres īpaši precīza grieziena veikšanai. MAIDINA vietnē atradīsiet izturīgās Due Buoi grieznes ar dubultiem asmeņiem, kas ļaus veikt dzīvžoga apgriešanu viscaur vasarai, pasargājot zarus no rētu veidošanās un ļaujot izvairīties no krūma infekcijas ar kādu slimību. Turklāt tās ir piemērotas kā labročiem, tā kreiļiem.

Dārza šķēres ar akumulatoru

Pēc intensīviem dārza darbiem daudzi sūdzas par plaukstas krampjiem vai sāpēm. Ilgstoša mehānisko dārza šķēru lietošana nogurdina plaukstas muskuļus un var radīt pat to bojājumu. Mūsdienu dārzniecība ir virzījusies uz priekšu – šobrīd akumulatora dārza šķēres ir obligāts palīgs profesionālu dārznieku ikdienā. Griezienu tās veic uzreiz pēc mēlītes nospiešanas un neprasa fizisku plaukstas piepūli, mazinot muskuļu slodzi un traumas risku. MAIDINA piedāvā dažādas akumulatora dārza šķēres – no izdevīgāka varianta, KV220 akumulatora sekatora, līdz profesionālām akumulatora dārza šķērēm KV600, kas noderēs tiem, kuri grieznes lieto sevišķi bieži. Akumulatora dārza šķēru cena dažādiem ražotājiem atšķiras, tāpēc vispirms ņemiet vērā jums nepieciešamos parametrus.

Sekators – viens no biežāk izmantotajiem dārza darbarīkiem

Tas ir kā mazas, īpašas dārza šķēres, kas paredzētas nokaltušu vai sasalušu krūmu, dažādu augu zaru, mazu kociņu u.c. Labs saimniecības sekators ir neaizstājams un viens no svarīgākajiem instrumentiem katrā dārzā. Ir daudz dažādu veidu, un to, kuru izvēlēsities, būs atkarīgs no tā, ko audzējat – iespējams, augstiem kokiem noderēs atzarotājs ar gariem kātiem, savukārt dzīvžoga formēšanai neaizstājams būs krūmu atzarotājs vai sekators. Protams, visiem audzētājiem bez izņēmuma būs nepieciešamas universālas zaru šķēres, ar kurām varēs sasmalcināt zarus un apgriezt augus. Tāpēc, protams, piemērotas dārza šķēres padarīs jūsu dārza darbus vieglākus.

Mūsu plašajā dārza šķēru klāstā pieejams:

  • Sekators ar atbalsta asmeņiem – sekatori paredzēti nokaltušu augu (nokaltušu zaru u.c.) griešanai.
  • Šķērsvirziena asmeņi - sekatori ir vispiemērotākie dzīvu zaru vai stublāju griešanai.
  • Taisna profila sekators koku atzarošanai - sekatori ir vairāk piemēroti sausas koksnes griešanai.
  • Liektie griezēji koku apgriešanai - griezēji paredzēti svaigu, dzīvu zaru saīsināšanai un apgriešanai.
  • Sekatori puķēm un vīna dārziem - ar gariem un plāniem asmeņiem, kas īpaši paredzēti ātrai un precīzai mazu zaru retināšanai.
  • Sekatori potēšanai - sekatori paredzēti vieglai un ātrai koku vai krūmu potēšanai.
  • Sekators kreiļiem – pielāgoti sekatori paredzēti lietošanai kreiļiem.
  • Akumulatoru sekators - ērts, bezvadu, viegli lietojams, ātra uzlāde.
  • Sekators ar teleskopisku rokturi - garš sekators, kas paredzēti garāku koku apgriešanai.

Labas dārza šķēres – tiešsaistē lētāk

Ja vēlaties iegādāties kvalitatīvas un ilgtspējīgas dārza šķēres, tagad to ērti varat izdarīt mūsu tiešsaistes vietnē. Plašajā piedāvājumā atradīsiet tikai kvalitatīvas preces, kuras attaisnos jūsu cerības. Dārza šķēru cena variē atkarībā no ražotāja, tāpēc piedāvājam plašu diapazonu, no kā izvēlēties.

Mūsu sortimentā atradīsiet taisno profilu, izliekto profilu, teleskopiskos un akumulatoru sekatorus.

Izvēloties labas dārza šķēres, izvērtē, no kā ir izgatavots sekators, griešanas diametru, asmens veidu, ražotāju, mērķi.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti