Filtrs
Cena
līdz
0
1500
Ražotāji
Diametrs
Akumulators
Filter

Dārza darbarīki

Rūpes par vidi, dārzu vai sakņu dārzu ir darbs, kas prasa daudz enerģijas, centības un laika. Lai dārzs būtu glīts un skaists, un darbi ritētu raiti, ir pareizi jāsagatavojas dārza darbiem. Jau laikus padomā, kas varētu būt nepieciešams, lai darba laikā nebūtu jāmet viss un jāmeklē pazudušie dārza instrumenti. Lai sasniegtu labus rezultātus un atvieglotu ikdienas lauku darbus, ir jāparūpējas par pareiziem dārza darbarīkiem. Kvalitatīvi dārza darbarīki ne tikai atvieglos jums āra darbus, bet arī kalpos daudzus gadus, tāpēc jums nebūs ilgi jākopj tos.

Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet šādus dārza darbarīkus:

Akumulatora sekators - lielisks instruments vieglai un ātrai koku un krūmu atzarošanai.

Dzīvžoga šķēres - lielas, ergonomiskas šķēres no oglekļa tērauda ir lieliski piemērotas skaista, glīta dzīvžoga apgriešanai un veidošanai.

Potēšanas sekators/nazis - praktisks instruments, kas piemērots ikvienam dārzniekam amatierim vai savas jomas profesionālim. Ideāli piemērots koku potēšanai.

Zaru senators - atzarotājs ir ļoti svarīgs dārza darbarīks, ko izmanto ikvienā dārzā. Ar sekatora palīdzību var nozāģēt nokaltušus vai nosalušus krūmus, dažādu augu zarus, puķes, mazos kociņus u.c.

Koku atzarošanas darbarīki - svarīgi katra dārza kopšanas darbarīki. Koku atzarošana ir neizbēgama, lai iegūtu ražu un skaistu dārzu. Katrs no mums izvēlas, kā apgriezt kokus: ar zāģi, sekatoru vai dārza šķērēm.

Dārza darbarīku turētājs - iegādājieties praktisku, vietu taupošu, ātri saliekamu dārza instrumentu turētāju no angļu ražotāja.

Citi dārza darbarīki - varat atrast dažāda izmēra dārza zāģus, zāles sekatorus, sīpolu stādītājus, šauras lāpstas, praktiskas dārza darbarīku jostas, mazus dārza darbarīku komplektus (sastāv no grābekļa, lāpstas un padziļinātāja) un daudz ko citu, jo sortiments tiek pastāvīgi papildināts.

Mēdz teikt, ka, izvēloties pareizo darbarīku - puse darba jau ir padarīta! Ir ļoti svarīgi, lai mēs izvēlētos pareizos dārza darbarīkus, ar kuriem strādāt ir ērti un droši. Neviens nevēlas dārza darbarīkus, kas ir neērti vai ar kuriem ir viegli satraumēt sevi. Svarīgi ir arī tas, ka tas ir uzņēmums, kas ražo uzticamas, drošas un kvalitatīvas preces.

Ikvienā dārznieka saimniecībā noderēs: kvalitatīvs sekators, rokas zāģis, zaru šķēres ar gariem kātiem, lāpsta un izturīgi darba cimdi.

Parasti preces piegādājam 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti