Filtrs
Cena
līdz
0.06
480
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Radius
Darba spiediens
Izsmidzināšanas leņķis
Ūdens caurlaidība
Attālums starp izsmidzinātājiem
Sieniņas biezums
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Pilienu laistīšanas sistēma, kapilāri

Arvien populārākās pilienu laistīšanas sistēmas raksturo efektivitāte un ūdens taupīšana. Tas uzlabo mēslošanas līdzekļu uzsūkšanos, samazina nezāļu augšanu un uzlabo ražas kvalitāti. Pilienu laistīšanas sistēmas var uzstādīt gan lielās platībās, gan nelielās siltumnīcās pie mājas. Lauksaimniekiem piedāvājam pilienu šļūtenes (ja audzē kokus, ziemcietes, avenes u.c.) vai pilienu lenti (ja audzē zemenes, kāpostus vai citus seklā sakņu augus). Tāpat pilienu laistīšanas sistēmas arvien biežāk izvēlas dārznieki, kuri vēlas ierīkot ekonomisku un efektīvu laistīšanas sistēmu mazās siltumnīcās.

Pilienu laistīšanas sistēma nodrošina vienmērīgu augu laistīšanu, kas uzlabo ražas kvalitāti. Vai vēlaties, lai pilienu laistīšanas sistēma automātiski ieslēgtos un izslēgtos? Tad automatizējiet savu laistīšanas sistēmu, iegādājoties kontrolierus. Esiet pārliecināts, ka sistēma visu darbu paveiks jūsu vietā.

Pilienu laistīšanas sistēmas izvēle

Pilienu laistīšanas sistēmas komplektā ietilpst dažādas sastāvdaļas, piederumi, kas nodrošina, ka augs saņem nepieciešamo ūdens daudzumu. Sistēma sastāv no dažādiem komponentiem.

Pilienu laistīšanas sistēma nav atdalāma no speciālas pilienu caurules vai šļūtenes, kas palīdz nodrošināt, ka koki, krūmi un garāki, lielāki ziedi tiks apgādāti ar nepieciešamo ūdens daudzumu. Tā ir lieliska izvēle gadījumā, ja vēlaties ne tikai ietaupīt naudu, bet arī izvairīties no ūdens notecēšanas uz augu lapām. Caurules izgatavotas no labākās kvalitātes polietilēna ar rūpnīcā jau uzstādītiem pilinātājiem, kas piešķir sistēmai izturību un palīdz izvairīties no tiešu saules staru ietekmes. Papildu priekšrocība ir mobilitāte un elastība, tāpēc cauruli pēc vajadzības var transportēt no vienas vietas uz otru.

Arī pilienu caurule parasti tiek iegādāta kopā ar cauruli, jo tā piešķir sistēmai lielāku estētiku un būtu gandrīz neredzama. Galu galā vissvarīgākais ir tas, lai pilienveida apūdeņošanas sistēma pildītu tai paredzēto funkciju, bet neradītu nekādu diskomfortu. Ir arī pilienu lente, kas ir izplatīta izvēle, kas nodrošina lielāku funkcionalitāti. Šobrīd šī ir modernākā un tajā pašā laikā inovatīvākā laistīšanas iespēja, kas rūpēsies par augiem. Arī šajā gadījumā viena no galvenajām priekšrocībām ir iespēja ietaupīt ūdeni, taču jāatzīmē, ka pilienu lentes baidās no augsta krāna spiediena, tāpēc šajās pilienu lentes sistēmās izmanto spiediena reduktoru līdz 1 bāram.

Pilienu laistīšanas sistēma palīdzēs ietaupīt daudz laika un ūdens. Izvēlieties kvalitāti, ko mēs varam jums piedāvāt.

Pilienveida laistīšana ietaupa ūdeni un jūsu laiku. Īpaši pilinātāji nodrošina vienmērīgu laistīšanu visā sistēmā.

Visbiežāk tiek iegādāti laistīšanas komplekti dzīvžogu un puķu dobju laistīšanai.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti