Filtrs
Cena
līdz
0.98
270
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Darba spiediens
Ūdens caurlaidība
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Vārsti laistīšanas iekārtām

Laistīšanas iekārtu ventiļi ir paredzēti laistīšanas sistēmas uzturēšanai, saglabājot tās ilgmūžību. Laistīšanas iekārtu ventiļi ir pieejami dažāda veida un dažādiem lietojumiem. Daži laistīšanas iekārtu ventiļi ir neatņemama laistīšanas sistēmas sastāvdaļa, kas ir nepieciešama netraucētai sistēmas darbībai, bet citi ir palīgierīce, kas palīdz laistīšanas sistēmai ilgāk kalpot. Lai atvieglotu izpratni par to, kādi ventiļi kam tiek izmantoti, ir lietderīgi aplūkot katru no tiem:

Spiediena regulatori - ierīce, kas paredzēta ūdens spiediena samazināšanai līdz noteiktam līmenim. Ūdens spiediena regulatori galvenokārt tiek izmantoti pilienveida laistīšanas sistēmās.

Noplūdes ventiļi - ierīce gaisa izvadīšanai no caurulēm, filtriem vai sūkņiem. Noplūdes ventiļi tiek izmantoti laistīšanas sistēmās, lai izvadītu gaisu un pagarinātu sistēmas kalpošanas laiku, kā arī novērstu nopietnus bojājumus.

Drenāžas ventiļi - laistīšanas sistēmu ūdens gravitācijas novadīšanai. Tie parasti tiek uzstādīti kopā ar noteikta diametra trīszaru savienojumiem. Tos ļoti bieži izmanto arī zāliena laistīšanas sistēmās, lai pirms ziemas novadītu ūdeni no sistēmas bez nepieciešamības to attīrīt ar gaisa kompresoru.

Skalošanas ventiļi – pilienu caurules vai pilienu lentes skalošanai. Tos uzstāda pilināšanas lentes vai pilienu caurules galā, un, pateicoties zemajam spiedienam, kas iedarbojas uz laistīšanas sistēmu, tie atveras un atbrīvo pilienu lenti vai pilienu cauruli no netīrumiem un izskalo tās.

Atpakaļgaitas ventiļi - dažādu izmēru atpakaļgaitas ventiļi ir paredzēti, lai ļautu ūdenim plūst no uzsūces caurules tikai vienā virzienā. (t.i., neļauj ūdenim atgriezties no sūkņa atpakaļ dīķī).

Ir vairāku veidu ventiļi: ūdens spiediena regulatori (lai samazinātu ūdens spiedienu sistēmā), drenāžas ventiļi (lai izlaistu ūdeni no apūdeņošanas sistēmas), noplūdes ventiļi (lai izlaistu gaisu no caurulēm) un citi. 

Ventiļu cena ir atkarīga no to veicamās funkcijas.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti