Filtrs
Cena
līdz
5.35
4000
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Darba spiediens
Ūdens caurlaidība
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Mēslojuma dozatori, gaisa dozatori

Mūsu interneta veikalā ir pieejams plašs dozatoru klāsts, ko varat izmantot gāzu, granulu un šķidrumu, piemēram, minerālmēslu, pesticīdu, hlora un citu ķīmisko vielu ievadīšanas spiediena ūdens sistēmās. Jūsu ērtībām mēs piedāvājam inžektoru un proporcionālās mēslojuma dozēšanas ierīces, kā arī metāla tvertnes šķīstošo cieto mēslojumu dozēšanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka nepareizi izvēlēts mēslojuma dozators nepildīs savu funkciju. Ja šaubāties, vai esat izvēlējies pareizo mēslojuma dozatoru, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem. Īsumā aplūkosim katru no mēslojuma dozatoriem:

Inžektori - mēslojuma dozēšanas daļa, kas paredzēta mēslojuma dozēšanai un ievadīšanai laistīšanas sistēmā. Inžektoriem ir divi modeļi: GZ un MAZZEI. Inžektoriem ir pieejams plašs tilpumu, ieplūdes tilpumu un savienojumu diametru diapazons. Lai mēslojuma dozēšanas sistēma būtu pilnīga, kopā ar inžektoru ir jāiegādājas arī mēslojuma uzsūces komplekts (ir svarīgi pievērst uzmanību pareizajam mēslojuma uzsūces komplekta izmēram) un savienojumi. Inžektorus parasti iegādājas kā aizvietošanas vai rezerves daļu uzmontētai mēslojuma dozēšanas ierīcei.

Samontēti mezgli - tā ir uzreiz lietojama mēslojuma dozēšanas sistēma. Komplektā ietilpst: inžektors, mēslojuma uzsūces komplekts un savienojumi ar laistīšanas sistēmu. Tas ir ļoti ērts un ātrs veids, kā iegādāties mēslojuma dozēšanas sistēmu par pievilcīgu cenu.ēslojuma dozēšanas sistēmu par pievilcīgu cenu. Gatavie komplekti atvieglo kvalitatīvas un pareizi funkcionējošas mēslojuma dozēšanas sistēmu izvēli gan klientiem, gan speciālistiem.

Metāla/granulu mēslojuma dozatori - tās ir metāla mēslojuma dozēšanas tvertnes, kas paredzētas šķīstošo cieto mēslošanas līdzekļu dozēšanai. Tā ir vienkārši lietojama mēslojuma dozēšanas sistēma, kas darbojas, izmantojot esošo ūdens spiedienu.

Proporcionālie dozatori - labi pazīstamie franču ražotāja Dosatron proporcionālie dozatori, kurus izmanto precīzai šķidro mēslu dozēšanai. Tās ir precīzas un uzticamas proporcionālās dozēšanas ierīces, kurām nav nepieciešama strāvas padeve un kuras precīzi dozē mēslojumu pat pie spiediena svārstībām.

Gaisa dozators - izmanto sistēmās, kur nepieciešama skābekļa piegāde sakņu sistēmai. Tas jo īpaši attiecas uz laistīšanai ar kapilārajām caurulēm.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti