Laistīšanas sistēmas siltumnīcām – rīks, kas palīdzēs ietaupīt ūdeni, laistot augus

Viegli un ātri uzstādāmi laistīšanas komplekti siltumnīcai, dārzam, terasei un zālienam. Laistīšanas palīga galvenās vērtības ir racionalitāte un ekoloģija.

img
Ūdens no tuvākā ūdens avota

Ir pieejami divu veidu laistīšanas palīgsistēmu komplekti: gravitācijas spiedienam - laistīšanai no tvertnes - un tīkla spiedienam.

icon

Laistīšana no tvertnes

Mēs iesakām turēt tvertni un tajā uzglabāt lietus ūdeni. Tikai tad jūs izjutīsiet patieso ilgtspējas un ekoloģijas ietekmi.

icon

Laistīšana no ūdensvada

Tātad neatkarīgi no tā, vai laistīsit no tvertnes vai krāna, varēsiet izvēlēties un izmantot visas ekonomiskās laistīšanas priekšrocības.

Kalkulators

Vai neesat pārliecināts, kuru laistīšanas sistēmu izvēlēties? Ievadiet datus kalkulatorā un mēs palīdzēsim izveidot piemērotāko sistēmu.

Siltumnīcas izmērs
Augi
Apūdeņošanas iekārtu priekšrocības
icon
Darbība
 • Viegla un vienkārša konstrukcija.
 • Jūs to varat ātri un vienkārši instalēt pats.
 • Nav nepieciešams izsaukt speciālistu.
icon
Palīdzība
 • Nav jānēsā smagi spaiņi.
 • Visaugstāk novērtētie.
 • Nocenotas preces.
icon
Ietaupījumi
 • Pilienu apūdeņošana ietaupa ūdeni un mēslojumu.
 • Laistīšanas palīgs ietaupa laiku un naudu.
 • Komplektiem nav nepieciešama elektrība.
icon
Ekoloģija
 • Apūdeņošanas iekārtas ir 100% pārstrādājamas.
 • Saldūdens taupīšana.
 • Lietus ūdens izmantošana.
icon
Tehnoloģija
 • Uzticams aprīkojums, jo tas jau daudzus gadus tiek izmantots rūpnieciskajās siltumnīcās.
 • Augsto tehnoloģiju aprīkojums
icon
Drošība
 • Nav sūkņa vai metāla detaļu.
 • Aprīkojumu ir viegli paslēpt.
 • Gravitācijas apūdeņošanai nav nepieciešama elektrība.
Biežāk uzdotie jautājumi
Izvelciet kapilārus no to vietām un manuāli notīriet nogulsnes. Ja sistēma ir neliela (līdz 50-100 spraudņiem), to nav grūti izdarīt. Piepildiet tukšo apūdeņošanas sistēmu ar augstākas koncentrācijas šķīdumu (līdz 5%), piemēram, slāpekļskābi. Tas nekaitēs apūdeņošanas sistēmai, savukārt slāpekļskābe noņems nosēdumus. Pēc tam, protams, sistēma ļoti labi jāizskalo ar tīru ūdeni. Laistot no tvertnes, ir nepieciešams izmantot filtrus, un filtri ir ieteicami arī tad, ja ūdens no krāna nav tīrs.
Kontrolieris ir nepieciešams, lai automatizētu laistīšanas sistēmu. Šis risinājums ir lieliski piemērots tiem, kam dārzā ir siltumnīca un nav iespējas katru dienu doties laistīt augus. Tas ir arī lielisks palīgs tiem, kam nav laika siltumnīcu apkopt vai tiek aizmirsts par laistīšanu. Tas ietaupa ne tikai laiku, bet arī enerģiju pēc smagas darba dienas. Ideāls risinājums, kad dodaties atvaļinājumā: kontrolieris nodrošinās, lai jūsu augi neizžūtu.
Pilienu apūdeņošana ir vispiemērotākā: tomātiem, gurķiem un paprikai. Viņiem vispiemērotākā ir mērķtiecīga laistīšana līdz auga saknēm, tā samazinās nezāļu daudzumu ap augiem. Lineārā apūdeņošana ir vispiemērotākā: salātiem, sīpoliem, dillēm, zemenēm. Šī metode ir vispiemērotākā augiem, kas tiek stādīti rindās, jo pilienu lente samitrina visu rindu.
Ja jūsu siltumnīca ir lielāka un ar komplektu jums nepietiek, tādā gadījumā esam uzstādījuši papildinājumus. Ja papildinājumā ir jums nepareizās detaļas, varat iegādāties papildu detaļas tieši tās, kuras jums trūkst (visas komplektā esošās detaļas tiek pārdotas atsevišķi). Mēs vienmēr iesakām iegādāties komplektu kā pamatu un tikai pēc tam komplektēt papildu daļas (caurules, mezgli, savienojumi). Šī metode ne tikai ietaupīs jūsu naudu un laiku, bet tajā pašā laikā ļaus neaizmirst par detaļām, kas nepieciešamas, lai laistīšanas sistēma darbotos nevainojami.
Augu laistīšana no ūdensvada nav pārāk auksta, jo laistīšana notiek caur spraudņu labirintu un ūdens nelielos daudzumos nonāk auga saknēs, līdz ar to augs neizjūt termisko šoku.
Klientu atsauksmes
icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums Jums ērtā veidā, un mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk!

Kontaktinformācija
Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums Jums ērtā veidā, un mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk!

close

Saglabātie produkti