Filtrs
Cena
līdz
0.35
1620
Ražotāji
Darba spiediens
Vītnes diametrs
Akumulators
Filter

Izsmidzinātājs, dārza smidzinātāji

Jūs, iespējams, neatradīsiet nevienu dārzu, kurā nebūtu dārza smidzinātāja. Dārza smidzinātājs palīdzēs jums nodrošināt, lai jūsu zāliens, ziedi un augļu koki vienmēr izskatās lieliski un ir veselīgi. Ar dārza smidzinātājiem jūs varat apsmidzināt augus ar mēslojumu, apsmidzināt taku no aizaugušām nezālēm vai apsmidzināt dārzu no kaitēkļiem.

Par pieņemamu cenu var iegādāties kvalitatīvus un profesionālus, racionāli izstrādātus, vienkāršus un praktiskus ar baterijām darbināmus un manuālus dārza miglotājus, kas paredzēti ērtai lietošanai. Visi šie smidzinātāji ir viegli, spēcīgi, izturīgi, ērti pārnēsājami un transportējami.

Visbiežāk sastopamie dārza smidzinātāju veidi ir šādi:

- Mazie rokas dārza izsmidzinātāji - parasti tie ir mazas litrāžas, vienkārši smidzinātāji. Mājās tos pārsvarā izmanto ziedu vai stādu samitrināšanai. Katru reizi, kad vēlaties izsmidzināt ūdeni vai citu šķidrumu, jānospiež poga.

- Pupējams dārza smidzinātājs - šajā smidzinātājā vispirms ar īpašu pogu sūknējat gaisu, un tad spiediens palielinās, lai izsmidzinātu šķidrumu. Šis smidzinātājs lielākoties ir pārnēsājams. Pieejama 2 litru un lielāka tilpuma.

- Akumulatora dārza smidzinātājs - iespējams, ir ērtākais risinājums lielākiem dārziem. Jums tikai jāuzlādē akumulators un jāsagatavo smidzinātājs darbam. Izmantojot ar akumulatoru darbināmus dārza miglotājus, darbs norit raitāk un prasa mazāku fizisko piepūli, tādējādi ietaupot jūsu laiku.

- Hibrīds 2in1 dārza smidzinātājs - vispopulārākais risinājums tiem, kas mīl ērtības. Šiem smidzinātājiem ir gan akumulators, gan rokturis gaisa pumpēšanai, tāpēc, kad akumulators ir izlādējies, darbu var pabeigt manuāli. Pateicoties parocīgajiem rokturiem, šos smidzinātājus var nēsāt kā mugursomas, tādējādi tos ir viegli pārvietot no vienas vietas uz citu

- Herbicīdu smidzinātāji - tīra, neatšķaidīta herbicīda smidzināšanai. Plaši izmanto nezāļu iznīcināšanai starp bruģakmeņiem, puķu dobēm vai zālieniem. Var būt dažāda tilpuma konteineri: 1 l , 5 l.

- Dārza smidzinātāji ir paredzēti pulverim - smidzinātājs nav šķidrums, bet gan pulveris. Ir pieejami dažāda lieluma pulverizatori jeb pulvera izsmidzinātāji, kas var būt sūkņa, rokas un ar akumulatoru darbināmi, lielākos izmēros.

- Sūkņa smidzinātāji - lielas ietilpības profesionāli dārza smidzinātāji, kas paredzēti izmantošanai lauksaimniecībā. Pateicoties sūknim, šie jaudīgie dārza smidzinātāji var izsmidzināt garas un spēcīgas straumes, tādējādi nosedzot pat augstākos kokus!

Izvēloties dārza smidzinātāju, neaizmirstiet par ērtībām. Smagākus dārza smidzinātājus labāk izvēlēties ar speciālām lencēm nēsāšanai uz muguras vai ar ratiņiem. Izmantojot mugursomas smidzinātājus, jūsu darbs kļūs daudz vieglāks!

Dārza smidzinātāji ir nepieciešami augu miglošanai pret slimībām un kaitēkļiem.

Izvēlieties dārza smidzinātāju atbilstoši savām vajadzībām. Ja dārzs ir mazs, pietiks ar 5 litru smidzinātāju, ja ir vairāk koku vai augļu krūmu, tad izvēlieties 12 litru vai lielāku.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti