Filtrs
Cena
līdz
0.14
320
Ražotāji
Diametrs
Filter

Tīkli, plēves

Tīkli un plēves ir daudzpusīgi izstrādājumi, kas noderēs gan siltajos, gan aukstajos gadalaikos gan individuāliem dārzkopjiem, gan lielsaimniekiem. Vienmēr ir augi, kas jāaizsargā no putniem/kaitēkļiem vai pirmajām salnām.

Tīkls putniem

Tīkls putniem - viegli uzstādāms, izturīgs, viegli lietojams tīkls augļu aizsardzībai no putniem. Mums ir dažādu izmēru tīkli, un tos var arī sagriezt. Tīkli ir izgatavoti no HDPE - augsta blīvuma polietilēna.

Tīkls pret kurmjiem

Tīkls pret kurmjiem ir praktisks, ļoti viegli lietojams tīkls ikvienam - rīks, kas nodrošinās lielisku aizsardzību pret nevēlamiem kaitēkļiem - kurmjiem. Pirms zāliena sēšanas vai dārza stādīšanas ir jāveic aizsardzība pret kurmjiem. Aizsargtīkla lietošana ir ļoti vienkārša: ierokot aptuveni 10 cm zemē, tīkls tiek novietots līdzeni un aprakts. Kad tīkls ir ieklāts un aprakts, varat sākt sēt zālienu, kas būs zaļš un pasargāts no kaitēkļiem gadu desmitiem.

Tīkls vīteņaugiem

Tīkls vīteņaugiem ir ātri un viegli uzstādāms tīkls, kas palīdzēs jūsu vīteņaugiem ērti augt. Tīkls ir ideāli piemērots dažādiem vīteņaugiem, puķēm, gurķiem, zirņiem, pupiņām vai vīteņaugu zemenēm. Tīkls ir izgatavots no polietilēna.

Agroplēve

Agroplēve ir pārklājums, kas daudziem lauksaimniekiem un dārzkopjiem palīdzēs pasargāt augus no sala, kaitēkļiem vai tiešiem saules stariem. Agroplēvei ir daudz pielietojumu: ar to var pārklāt dārzeņus/ogas, kas aug ārā, un ar to var pārklāt siltumnīcā augošus augus. Kad augi ir apsegti, varat vairs neuztraukties par salnām, stipru lietu vai vēju. Augus, kas pārklāti ar agroplēvi, ir vieglāk un ātrāk ieaudzēt.

Mulčēšanas plēve

Mulčas plēve ir līdzeklis, kas palīdzēs pasargāt katra lauksaimnieka vai dārznieka dārzu no nevēlamām nezālēm. Mulčēt varat gan organiskus, gan neorganiskus materiālus. Pirms mulčēšanas ir ieteicams uz zemes uzklāt mulčas plēvi, kas garantēs, ka caur mulčas pamatni nesāks augt nezāles. Mēs pārdodam izturīgu, augstas kvalitātes, UV starojuma izturīgu mulčas plēvi dažādos izmēros.

Mēs iesakām izmantot īpašus aizsargtīklus pret kurmjiem. Mums ir pieejami dažādu izmēru tīkli. 

Agroplēve palīdzēs aizsargāt jūsu kultūraugus no vēja, lietus, krusas, dažādiem kaitēkļiem un sala. 

Mums ir dažādu izmēru aizsargtīkli aizsardzībai pret putniem.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti