Filtrs
Cena
līdz
9
77
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Darba spiediens
Filter

Paaugstinātās dobes

Augstās dobes kļūst arvien populārākas dārza mīļotāju vidū daudzu iemeslu dēļ. Pavasarī augsne augstajās dobēs ātrāk sasilst, tādējādi paātrinot augu augšanu. Šīs dobes aizņem mazāk vietas un ļauj strādāt ērtā augstumā, aizsargājot muguru. Augstās dobes ir piepildītas ar auglīgu augsni vai kompostu, tādējādi iegūstot bagātīgāku ražu. Unikāla dizaina koka imitācijas sešstūra un kvadrātveida augstās dobes kļūs par jūsu apkārtnes izcilību. Piekrītiet, ka sakņu dārzs arvien vairāk kļūst par stilīgu akcentu pagalmā.

Izvēloties augstās dobes, var ne tikai radīt kārtību dārzā, bet arī atrast daudz interesantu, estētisku risinājumu. Kombinējot dažādu formu dobes, varat izveidot unikālas kompozīcijas, kas papildinās pagalma izskatu.

Izvēlieties kvalitatīvu preču ražotāju. Mūsu ražotāji ir rūpīgi atlasīti un uzticami: Garland (no Anglijas), GRAF (no Vācijas). Mums ir paaugstinātās dobes dažādos izmēros un formās, tāpēc noteikti būs no kā izvēlēties. Apvienojot šīs augstās dobes, varat izveidot savu unikālo dārza kompozīciju. Uzticieties produktam, kas iepriecina vairāk nekā vienu dārznieku.

Uzstādīšanas sarežģītība. Jo vieglāk uzstādīt paaugstinātu dobi, jo labāk! Galu galā neviens nevēlas tērēt stundas, urbjot dobes rāmjus. Paaugstinātās dobes tiek saliktas dažu minūšu laikā, un tām nav nepieciešami nekādi papildu instrumenti, skrūves vai cita aparatūra.

Paredziet augošo augu daudzumu. Augsto dobju izmērs jāizvēlas atkarībā no tā, cik daudz un kādus augus plānojat audzēt. Platākām dobēm izvēlieties īpašus dobju pagarinājuma komplektus. Tā ir laba ideja plānot uz priekšu!

Izvēlieties ērtu augstās dobes augstumu. Paaugstinātās dobes ir viegli savienojamas viena ar otru, tāpēc iegādājieties augstumu, kas atbilst jūsu dārzkopības un audzēto dārzeņu vajadzībām. Tās var arī salikt vienu virs otras, lai izveidotu augstāku paaugstinātu dobi.

Izvēlieties dažādus aksesuārus. Garland Grow un Mini Grow paceļamās dobes var kombinēt ar dažādiem aksesuāriem, piemēram, īpašu metāla rāmi. Šis rāmis ir piemērots audzēt vīteņaugus. Tāpat to izmanto kopā ar speciālu segumu, lai agri pavasarī vai rudenī palīdzētu saglabāt siltumu un pagarinātu ražas novākšanas sezonu.

Plastmasas paaugstināto dobju cenas ir salīdzinoši zemas, kalpošanas laiks ir ilgs, un ieguvumi ir neaprēķināmi, tāpēc paceļamo gultu iegāde noteikti ir tā vērta!

Paaugstinātās dobes paredzētas dažādu dārzeņu un augļu audzēšanai. Paaugstinātās dobēs pavasarī augsne sasilst agrāk, tās ir vieglāk kopjamas un izskatās estētiskāk, salīdzinot ar parastajām dobēm.

Mūsu interneta veikalā atradīsiet plašu piederumu klāstu paaugstinātām dobēm: speciālus putnu tīklus, pārsegus, pagarinājumu komplektus un paaugstinātu dobju laistīšanas sistēmas.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti