Filtrs
Cena
līdz
4
172
Ražotāji
Filter

Komposta kastes

MAIDINA piedāvātās komposta kastes ir ļoti dažādas. Mums ir komposta kastes mājas lietošanai – 5, 9, 30 l un lielākas, āra atkritumu izmantošanai – 280, 600, 900 l komposta kastes. Kvalitatīva komposta kaste – ne tikai līdzeklis audzēt dārza mēslojumu, bet arī lieliska vieta, kur uzglabāt nevajadzīgos dārza un piemājas dārza atliekas.

Mūsu komposta kastes ir paredzētas gan amatieriem, gan profesionāliem dārzniekiem. Ikviens var nodarboties ar dārza darbiem. Vissvarīgākais ir iegādāties kvalitatīvus instrumentus, kas nodrošinās, ka darbošanās dārzā sagādātu prieku, nevis būtu darbs.

Thermo King komposta kastes ir izgatavotas no izcilas kvalitātes plastmasas. Tās ir izturīgas un ilgi kalpo, tāpēc varat būt droši, ka, iegādājoties komposta kasti, tā kalpos ļoti ilgi. Komposta kaste ir saliekama ļoti ātri un vienkārši. Montāžai ir nepieciešamas ne tikai īpašas zināšanas, bet arī nav nepieciešami papildu instrumenti. Nevainojama ventilācijas sistēma garantē, ka kompostā notiek organiskie procesi. Tādā pašā veidā kaste ir aprīkota tā, lai komposta izņemšana būtu vienkārša un, pats galvenais, tas būtu tīrs darbs.

ECO komposta kastes izceļas ar sānu ventilācijas atveri ātrai kompostēšanai.

Thermo-Wood komposta kastes jau tiek pārdotas ar pamatni. Tās lieliski iederēsies jūsu dārzā un atvieglos kompostēšanu.

Mūsu 5, 9, 30 l Caddy komposta kastes ir ideāli piemērotas zaļo virtuves atkritumu kompostēšanai. Tas aizņems ļoti maz vietas un palīdzēs veicināt ekoloģiju. Nomaināms aktīvās ogles filtrs vākā viegli novērsīs nepatīkamās smakas. Papildus komposta kastēm piedāvājam iegādāties noārdāmus maisus, kas izgatavoti no augu cietes bāzes materiāla. Tas ļaus vēl vienkāršāk un tīrāk izņemt visu uzkrāto kompostu.

Mūsu rīcībā esošās komposta kastes ir no diviem ražotājiem:

GRAF – vācu ražotājs, kas mums piegādā āra komposta kastes.

GARLAND – uzņēmums no Anglijas, kas koncentrējas uz ekoloģiju un piegādā mums komposta kastes virtuves atkritumiem.

Lielākā komposta kastu priekšrocība ir tā, ka jūs kompostēsiet un pagatavosiet pilnīgi organisku mēslojumu. Kompostēšanas laikā nevajadzīgi pārtikas produkti, kā arī dārza un sakņu dārza paliekas it kā atdzimst jaunai dzīvei, tāpēc cilvēks kļūst daudz draudzīgāks dabai.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 2000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 2-3 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
26 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti