Filtrs
Cena
līdz
0.18
100
Ražotāji
Darba spiediens
Filter

Mērīšanas ierīces

Augsmes mitruma mērītājs ir paredzēts ūdens, šķīdumu, augsnes un augu kopšanas mērīšanai, lai palielinātu ražu un kvalitāti, samazinātu laistīšanas izmaksas, enerģijas un mēslojuma patēriņu. Visus šos rezultātus palīdzēs sasniegt dažādas mērierīces, tāpēc ir vērts apspriest katru no tām.

Adapteris adata - tas ir adapteris adatas savienošanai ar manometru, un tas darbojas kā noslēgs, krāns, kas neļauj ūdenim izplūst, kad manometrs ir atvienots no reduktora. Pateicoties adapterim un manometra adatai, spiedienu varēsiet mērīt no dažādām vietām.

Adata manometram – adata manometram darbojas tikai kopā ar adatas adapteri. Asais adatas gals savienojas ar adatas adapteri, bet vītņotais gals savienojas ar spiediena mērītāju. Pateicoties adapterim un manometra adatai, spiedienu varēsiet mērīt no dažādām vietām.

Augsnes mitruma mērītājs – augsnes mitruma mērītājs ir paredzēts augsnes mitruma līmeņa mērīšanai podos un dobēs. To ir ļoti viegli lietot - jums tikai jāseko līdzi skalai, kas atzīmēta no 1 līdz 10. Pastāv trīs augsnes mitruma līmeņi: sauss, mitrs, slapjš. Nav nepieciešams barošanas avots.

EC mērītājs – šķidruma sāļuma mērītājs. EC mērītāja LCD displejs parādīs izšķīdušo cieto daļiņu koncentrāciju, kas palīdzēs jums noteikt pareizo sāļuma līmeni šķidrumos. Kompakts, ūdensizturīgs mērītājs.

Ūdens plūsmas mērītājs - šī ierīce ir paredzēta precīzai šķidruma momentālas plūsmas ātruma noteikšanai.

pH mērītājs – paredzēts šķidrumu pH mērīšanai, kas palīdz noteikt, cik skābs vai sārmains ir ūdens. Augsnes pH mērītājs ir mazs, ērts un ļoti viegli lietojams.

Manometrs (glicerīna, bez pildvielas) – ierīce, kas paredzēta šķidrumu un gāzu spiediena mērīšanai. Laistīšanas sistēmas spiediena mērītājs tiek izmantots sistēmas ūdens spiediena kontrolei. Manometrs ir pieejams ar (vai bez) glicerīna pildījumu un spēj izturēt spiedienu līdz pat 6 bāriem.

pH kalibrēšanas šķidrums – pH mērītāji regulāri jākalibrē, lai nodrošinātu nevainojamu darbību un pareizus pH rādījumus. Ja vēlaties veikt kalibrēšanu, pH mērinstrumentam parasti izmanto 2 kalibrēšanas šķidrumus: pH 4 un pH 7. pH mērītājiem tiek izmantots arī mērīšanas uzgaļa tīrīšanas šķidrums, kas nodrošina vienmērīgu darbību un efektīvi attīra mērīšanas uzgali. pH kalibrēšanas šķidrumi ir pieejami ērtās pudelēs un to pietiek vairākām reizēm.

Redukcija manometram - ir svarīga blīve starp savienojumu un manometru. Vienu galu izmanto savienošanai ar manometru, otru reduktora galu pielāgo nepieciešamajam caurules diametram.

pH tests - vienkāršs instruments augsnes pH izmērīšanai. Komplektā ir 2 testi.

Nokrišņu mērītājs - varēsiet ātri un viegli izmērīt, cik daudz nokrišņu ir bijis noteiktajā laikā.

Manometra pieslēgums pie smidzinātāja uzgaļa - šī nelielā detaļa tiek izmantota, lai savienotu manometru ar inžektoru.

Tenziometrs - pazīstams arī kā augsnes mitruma mērītājs. Tenziometra galvenā priekšrocība - Jūs zināsiet kad laistīt augus, cik bieži un cik ilgi. Augstas ražas iegūšanai ir svarīgs līdzsvarots augsnes mitrums. Tenziometra skala ir atzīmēta ar krāsas indikatoriem no 0 līdz 600 cbar, tāpēc rezultātus ir ļoti viegli saprast.

Augsnes pH un mitruma mērītājs - augsnes pH mērītāju izmanto, lai noteiktu dažādu tipu augsnes pH, kā arī mitruma līmeni. Augsnes pH mērītājs ir būtisks kvalitatīvu augu audzēšanai. Katram augam ir svarīgs līdzsvarots augsnes skābums, sārmainība un mitrums. Augsnes pH un mitruma mērītāju ir viegli lietot, un tam ir krāsainas skalas, kas ļauj viegli noteikt augsnes mitruma līmeni un pH vērtību.

Katrai ierīcei ir diezgan svarīga loma dārznieka vai lauksaimnieka dzīvē un viņu sistēmās. Neatkarīgi no tā, vai sistēma ir liela vai maza, katram augam ir nepieciešama kopšana un uzraudzība, lai iegūtu bagātīgu ražu. Izmantojot šīs ierīces, jūs nodrošināsiet veselīgu augu augšanu un baudīsiet bagātīgu ražu.

Visbiežāk tiek izmantoti pH, EC un augsnes mitruma mērītāji.

Vispopulārākie ir augsnes mitruma mērītāji, kas viegli pievienojas vai pieslēdzas laistīšanas sistēmai.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti