Piegādes informācija

Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas preces varat saņemt trīs veidos:

1. Izvēlieties preču piegādi ar kurjeru, kurš piegādās pasūtījumu uz jūsu norādīto adresi visā Latvijā darba dienās līdz plkst.17. Sadarbojamies ar Venipak kurjerservisu.

2. Izvēlieties preču piegādi uz Venipak vai Omniva pakomātiem (ja pasūtījums ietilpst pakomātā).

 

Ja jūsu iepirkumu groza summa (mazumtirdzniecības cenās) ir 150 EUR vai vairāk, piegāde ir bez maksas.

Iepērkoties internetveikalā maidina.lv par 150 eiro vai vairāk, piemērojam atlaidi, bet tādā gadījumā jāmaksā par piegādi, vai arī varam piegādāt preces bez maksas, bet atlaidi nepiemērojam. Jūs varat izvēlēties, kurš variants jums ir piemērotāks.

Ja vēlaties saņemt atlaidi, jums jāizvēlas maksājuma metode „Bankas pārskaitījums“, un mēs uz jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu ar piemēroto atlaidi.

Ja tiek pasūtīts lielāks daudzums vai lielgabarīta preces, to piegādei pasūtām speciālu transportu.

Saņemot jūsu pasūtījumu, mēs gaidām apmaksu. Kad nauda būs ieskaitīta mūsu kontā, pasūtītās preces piegādāsim 2–3 darba dienu laikā.

Ja vēlaties pasūtīt preci, kuras šobrīd nav mūsu noliktavā, paredzamais piegādes laiks ir 30 dienas pēc pasūtījuma pieņemšanas. Pēc klienta vēlēšanās ir iespēja vienoties par vēlāku piegādes laiku.

Pēc klienta pieprasījuma vienlaicīgi varam piegādāt tikai daļu no pasūtītajām precēm. Papildu piegādes izmaksas tiek piemērotas tikai tad, ja par to iepriekš ir panākta vienošanās.

Neskatoties uz mūsu rūpību un uzmanību, dažkārt prece transportēšanas laikā var tikt bojāta. Šajā gadījumā mēs, protams, kompensēsim visus zaudējumus.

Svarīgi! Par bojājumiem, kas radušies preces pārvadāšanas laikā, nepieciešams informēt preces piegādātāju un nekavējoties iesniegt viņam sūdzību. Pēc tam par defektiem, kas radušies transportēšanas laikā, jāinformē arī uzņēmums „Maidina“ .

Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzam mūs iepriekš par to informēt. Ātrākais veids, kā atgriezt preci, ir aizpildīt šo veidlapu 

Par preces atgriešanu varat mūs informēt arī pa e-pastu vai tālruni.

close

Saglabātie produkti