Filtrs
Cena
līdz
18
530
Ražotāji
Akumulators
Filter

Zaru šķēres, zāģi

Ja vēlaties, lai augi, krūmi un koki būtu blīvi, kupli, dodiet daudz ražas vai ziedu – tie regulāri jāapgriež un jāapgriež. Tas ir gluži kā koka vai auga higiēna. Lai to izdarītu kvalitatīvi, jums ir jābūt pareizām dārza šķērēm.

Mazo augu īsināšanai ir piemēroti vienkāršie sekatori, bet lielākiem dzīvžogiem labāk piemērotas speciālas dzīvžoga dārza šķēres. Maziem kokiem pietiks ar mazu zāģi, bet lielākiem – manuālās atzarotāja šķēres, ar akumulatoru darbināmas zaru šķēres vai ar akumulatoru darbināmi motorzāģi.

Dārza šķēres dzīvžogiem - īpaši izturīgas šķēres, kas īpaši pielāgotas dzīvžogu griešanai. Dzīvžogu šķēres var darbināt arī ar akumulatoru. Ar akumulatoru darbināmas dzīvžogu šķēres padarīs darbu vairākas reizes ātrāku un vienkāršāku.

Dārza šķēres atzarošanai – mums ir gan izliektas, gan taisna profila atzarošanas šķēres. Pārdodam dažāda garuma un biezuma zaru šķēres atzarošanai. Lielākās ir paredzētas līdz 50 mm biezu zaru griešanai. Jāpiebilst, ka mums ir dārza šķēres gan ar šķērsvirziena asmeņiem, gan ar atbalsta asmeņiem. Šķērsvirziena asmeņu šķēres ir lieliski piemērotas zaļas koksnes griešanai. Dārza šķēres ar atbalsta asmeņiem ir piemērotas sausas un nokaltušas koksnes griešanai.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti