Filtrs
Cena
līdz
0.95
170
Ražotāji
Darba spiediens
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Laistīšanas šļūtenes

Iespējams, neviens dārznieks nevarētu iedomāties savu ikdienu bez kvalitatīvas dārza šļūtenes, kas augu laistīšanu var padarīt daudz vienkāršāku un tajā pašā laikā ērtāku. Atbilstoša laistīšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem košam un veselīgam zālienam vai pietiekamai ražai dārzā.

MAIDINA piedāvā īpaši plašu dažādu dārza preču, dārza šļūteņu izvēli, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm.

Izvēloties dārza šļūteni, ir vērts pievērst uzmanību šādiem kritērijiem:

Definējiet savas cerības. Izlemiet, kur izmantosiet dārza šļūteni: siltumnīcā, puķu dārza laistīšanai, dzīvžoga laistīšanai vai kādam citam nolūkam. Tāpat atcerieties, ka šļūtenes garums un izmērs nosaka šļūtenes svaru. Kad dārza šļūtene ir piepildīta ar ūdeni, tā kļūst ļoti smaga, tāpēc novērtējiet, kurš to izmantos un vai tas viņiem nebūs par smagu. Izvērtējot savas vajadzības un kritērijus šim produktam, jūs ātrāk izvēlēsities dārza šļūteni.

Krāsu nianses. Dārza šļūtenes var izvēlēties galvenokārt pēc krāsas. Ir pieejamas zaļas/dzeltenas, oranžas/brūnas/sarkanas/melnas šļūtenes, un tās ne tikai lieliski izskatās, bet vairumā gadījumu ir gandrīz neredzamas. Tā kā dārza šļūtenes tirgū parasti tiek piedāvātas dabas krāsām pieskaņotās krāsās, kas ļoti labi "slēpjas" dārzā vai dārzā un ir neredzamas, tas nozīmē, ka zaļā vai brūnā krāsa piestāv augiem un it kā saplūst ar dabu. Tas piešķir dārza šļūtenei vēl lielāku funkcionalitāti, jo tā neuzkrītoši pilda svarīgu funkciju un vienlaikus nemaina dārza vidi.

Izmēra aspekti. Protams, viena no svarīgākajām sastāvdaļām ir dārza šļūtenes izmērs, diametrs un garums. Tieši šiem kritērijiem būtu jāpievērš vislielākā uzmanība. Vienkārši cilvēku vajadzības atšķiras un attiecīgi mainās arī konkrētās dārza šļūtenes izvēle.

Izvēloties dārza šļūtenes pēc izvēlētajiem kritērijiem, varat justies mierīgi, ka tās kalpos Jums ilgi un funkcionāli. Tas ne tikai neradīs nekādas problēmas, bet arī atrisinās šādas problēmas, ja tādas pastāv. MAIDINA pārdod tikai labākās kvalitātes dārza šļūtenes, kas ne tikai lieliski pilda tām paredzēto funkciju, bet arī kalpo ilgi. Lai gan iekārta ir izturīga pret UV stariem un citiem vides stimuliem, ar nelielu rūpību var būt drošs, ka tas darbosies ilgu laiku.

Mūsu veikalā atradīsiet laistīšanas šļūtenes ar diametru 13 mm, 15 mm, 19 mm un 25 mm. Ir pieejama arī 3 vai 4 slāņu pastiprināta dārza šļūtene.

Laistīšanas šļūtenes kvalitāte ir atkarīga no materiāliem, no kuriem tā ir izgatavota. Izvēloties laistīšanas šļūteni, pievērsiet uzmanību slāņu skaitam, UV izturībai un materiālam.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti