Filtrs
Cena
līdz
0.95
170
Ražotāji
Darba spiediens
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Laistīšanas šļūtenes

Dārza laistīšanas šļūtene – svarīgs dārza inventārs

Ikviens dārznieks kāro pēc skaista un plaukstoša pagalma. Lai sapnis kļūtu par īstenību, ir nepieciešams augus pastāvīgi laistīt un laistīšanā, protams, svarīgākā daļa ir ūdens šļūtene. Mūsdienās ir pieejams plašs laistīšanas šļūteņu klāsts, tāpēc, iegādājoties dārza laistīšanas šļūteni, teiciens “septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez” ir vietā. Ir nepieciešams pārliecināties par tādiem parametriem kā diametrs, šļūtenes tonis un galu savienojumu veidi.

Katram dārzam – savi šļūtenes parametri

Veikalos ir redzēts daudz: visdažādāko krāsu šļūtenes, dažādi uzgaļi un atribūti. Tomēr nereti pircēji apmaldās plašajā piedāvājumā un nopērk šļūteni, kas neder viņu saimniecībai. Tāpēc uzmanība jāpievērš šādiem parametriem: tonim, diametram, garumam un savienojuma veidam. Ūdens šļūtenes krāsai nav tik lielas nozīmes kā tās tonim, proti, gaišam vai tumšam. Gaišās šļūtenes (piem., dzeltenas) mazāk absorbēs saules gaismu, tāpēc iekšā esošais ūdens būs patīkami vēss pat saulainās dienās. Savukārt tumšās šļūtenes, kas parasti ir tumši zaļas vai melnas, saules gaismu absorbē krietni vairāk. Tās varat izmantot, ja šļūtene visu dienu atrodas ēnas pusē, kur saule to pārāk neuzkarsē. Tāpat dažām šļūtenēm ar krānu savienojamajā galā ir iestrādāts pretsalieces aizsargs, kas ļaus izvairīties no krāna vai pašas šļūtenes mehāniska bojājuma.

MAIDINA piedāvā šāda diametra un garuma laistīšanas šļūtenes

MAIDINA klāstā atradīsiet savām vajadzībām piemērotu šļūteni. Iegādes laikā pievērsiet uzmanību šādiem parametriem:

Maksimālais spiediens:

 • 8 bāri (standarta spiediens)
 • 22 bāri

Garums:

 • Šļūtene 1/2" (13 mm) - 20, 25, 30, 50, 100 m spoles
 • Šļūtene 5/8" (16 mm) - 15, 20, 25, 100 m spoles
 • Šļūtene 3/4" (19 mm) - 25, 30, 50, 100 m spoles
 • Šļūtene 1" (25 mm) - 50 m spoles

Papildaprīkojums:

 • Pretsalieces aizsargs (pasargā šļūtenes galu no saliekšanas radīta bojājuma)
 • Ražotāji

Mūsu vietnē atradīsiet kvalitatīvu ražotāju profesionālas laistīšanas šļūtenes. Sadarbojamies ar šādiem ražotājiem:

 • Tuper
 • Bradas
 • Fitt

Šļūtene un laistīšanas pistole – tūlītējai laistīšanai

Ja augu laistīšanu veicat bieži, ūdens šļūteni var nākties mainīt pat reizi divos gados. Gadās, ka dārznieks prieka pilns dodas uz šķūni pēc ieziemotā laistīšanas inventāra, bet te nu bija...! Šļūtenē ir ieziemojies caurums, un laistīšanas pistolei nolūzusi mēlīte. Varētu šķist uzjautrinoši, bet tā patiešām gadās. Šādos gadījumos dārznieks ņem kājas pāri pleciem, jož uz veikalu un ķer pirmo stendā ieraudzīto šļūteni. Tomēr šādi situāciju dažkārt neizdodas glābt, jo, iegādājoties šļūteni, ir daudzi parametri, kam jāseko līdzi: diametram, uzgaļa veidam un izmēram, savienojumu veidiem, pistoles parametriem un, protams, arī cenai. Lai izglābtu dārzu no izkalšanas neparedzētā situācijā, ērti izvēlēties kādu no komplektiem – laistīšanas šļūtene + laistīšanas pistole. Ar šādu komplektu jau tūlīt varēsiet atsākt laistīšanu.

Dārza laistīšanas šļūtenes spole

Kompaktai un ērtai iegādei MAIDINA laistīšanas šļūtenes tiek pārdotas spoles formā, ļaujot ikvienam pircējam to nogādāt līdz dārzam bez starpgadījumiem. Kad esat gatavs uzsākt laistīšanu, atliek vien spoli atritināt, vienu galu pieslēgt ūdens padevei, bet otrā pievienot atbilstošu laistīšanas pistoli.

Šļūtenes spoles kopšana

Lai laistīšanas šļūteni varētu izmantot arī nākamajā gadā, tā ir rūpīgi jāieziemo. Pirmkārt, no šļūtenes jāizlaiž viss palikušais ūdens, tā jāsarullē un jānovieto telpā, kurā ziemas laikā temperatūras stabiņš nenoslīdēs zem nulles. Tādējādi panāksiet, ka šļūtene dārzu laistīs vēl vairākus gadus un laistīšanu varēsiet veikt lētāk. Sevišķi svarīgs ieziemošanas posms ir pilienveida laistīšanas šļūtenēm un laistīšanas lentām, ko izmanto siltumnīcā vai dārzaugu dobju laistīšanai.

Iespējams, neviens dārznieks nevarētu iedomāties savu ikdienu bez kvalitatīvas dārza šļūtenes, kas augu laistīšanu var padarīt daudz vienkāršāku un tajā pašā laikā ērtāku. Atbilstoša laistīšana ir viens no svarīgākajiem kritērijiem košam un veselīgam zālienam vai pietiekamai ražai dārzā.

MAIDINA tiešsaistes lapā piedāvāta īpaši plaša dažādu dārza preču, dārza šļūteņu izvēle, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm.

Izvēloties dārza šļūteni, ir vērts pievērst uzmanību šādiem kritērijiem:

Definējiet savas cerības. Izlemiet, kur izmantosiet dārza šļūteni: siltumnīcā, puķu dārza laistīšanai, dzīvžoga laistīšanai vai kādam citam nolūkam. Tāpat atcerieties, ka šļūtenes garums un izmērs nosaka šļūtenes svaru. Kad dārza šļūtene ir piepildīta ar ūdeni, tā kļūst ļoti smaga, tāpēc novērtējiet, kurš to izmantos un vai tas viņiem nebūs par smagu. Izvērtējot savas vajadzības un kritērijus šim produktam, jūs ātrāk izvēlēsities dārza šļūteni.

Krāsu nianses. Dārza šļūtenes var izvēlēties galvenokārt pēc krāsas. Ir pieejamas zaļas/dzeltenas, oranžas/brūnas/sarkanas/melnas šļūtenes, un tās ne tikai lieliski izskatās, bet vairumā gadījumu ir gandrīz neredzamas. Tā kā dārza šļūtenes tirgū parasti tiek piedāvātas dabas krāsām pieskaņotās krāsās, kas ļoti labi "slēpjas" dārzā vai dārzā un ir neredzamas, tas nozīmē, ka zaļā vai brūnā krāsa piestāv augiem un it kā saplūst ar dabu. Tas piešķir dārza šļūtenei vēl lielāku funkcionalitāti, jo tā neuzkrītoši pilda svarīgu funkciju un vienlaikus nemaina dārza vidi.

Izmēra aspekti. Protams, viena no svarīgākajām sastāvdaļām ir dārza šļūtenes izmērs, diametrs un garums. Tieši šiem kritērijiem būtu jāpievērš vislielākā uzmanība. Vienkārši cilvēku vajadzības atšķiras un attiecīgi mainās arī konkrētās dārza šļūtenes izvēle.

Izvēloties dārza šļūtenes pēc izvēlētajiem kritērijiem, varat justies mierīgi, ka tās kalpos jums ilgi un funkcionāli. Tas ne tikai neradīs nekādas problēmas, bet arī atrisinās šādas problēmas, ja tādas pastāv. MAIDINA tiešsaistē pārdod tikai labākās kvalitātes dārza šļūtenes, kas ne tikai lieliski pilda tām paredzēto funkciju, bet arī kalpo ilgi, un tās var iegādāties lētāk par izdevīgu cenu. Lai gan iekārta ir izturīga pret UV stariem un citiem vides stimuliem, ar nelielu rūpību var būt drošs, ka tā darbosies ilgu laiku.

Mūsu veikalā atradīsiet laistīšanas šļūtenes ar diametru 13 mm, 15 mm, 19 mm un 25 mm. Ir pieejama arī 3 vai 4 slāņu pastiprināta dārza šļūtene.

Laistīšanas šļūtenes kvalitāte ir atkarīga no materiāliem, no kuriem tā ir izgatavota. Izvēloties laistīšanas šļūteni, pievērsiet uzmanību slāņu skaitam, UV izturībai un materiālam.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti