Filtrs
Cena
līdz
0
1500
Ražotāji
Diametrs
Akumulators
Filter

Darbarīki

Dārza darbarīki ir nepieciešami ikvienam dārzniekam. Dārza darbarīki ļauj ātrāk un vieglāk paveikt visus darbus pagalmā, dārzā, piemājas dārzā u.t.t. Mūsu interneta veikals piedāvā plašu darbarīku klāstu, tāpēc aplūkosim katru produktu grupu.

Cauruļu griešanas darbarīki - šķēres dažāda diametra cauruļu griešanai. Mūsu interneta veikalā atradīsi šķēres, ar kurām var griezt caurules no 3mm līdz 63mm. Mums ir trīs veidu cauruļu griešanas darbarīki:

Šķēres ar riteni ir instruments, kas precīzi un vienmērīgi sagriež cauruli. Caurules var būt izgatavotas no plastmasas vai metāla. Spēcīgas, izturīgas un paredzētas profesionālai lietošanai.

Standarta griešanas šķēres – paredzētas PE cauruļu griešanai. Spēcīgas, izturīgas, ar perpendikulāru asmeni un atsperu sistēmu. Ērti un vienkārši lietojams.

Alumīnija griešanas gredzens - šī ir ierīce, kas piestiprināma pie pirksta un ļauj viegli un ātri griezt dažādus stiprinājumus, piemēram, stieples, lentes u. c. Alumīnija griešanas gredzens ir izturīgs, stabils, mazs un tāpēc ļoti viegli lietojams.

Dārza darbarīki ir rīki, kas paredzēti, lai ikdienas dārza darbus padarītu vieglākus, ātrākus un ērtākus. Dārza darbarīki tiek iedalīti mazākās produktu kategoriju grupās:

Dārza grieznes ir mazas dārza šķēres, ko izmanto nokaltušo zaru nogriešanai. Dārza grieznes ir viens no svarīgākajiem instrumentiem katrā dārzā. Mēs pārdodam visu veidu dārza grieznes: ar atbalsta vai krustveida asmeņiem, taisnas vai izliektas dārza grieznes koku apgriešanai, dārza grieznes puķēm un vīna dārziem, potēšanas dārza grieznes, kreisās rokas dārza grieznes, teleskopiskās dārza grieznes un pat akumulatora dārza grieznes.

Dārza grieznes, zāģi - augu griešanai, atzarošanai un retināšanai. Mēs pārdodam dzīvžogu šķēres, zaru grieznes, rokas grieznes, akumulatora ķēdes zāģus un teleskopiskās grieznes.

Potēšanas naži - instruments augļu koku potēšanai. Mūsu klāstā ir trīs veidu potēšanas naži: ar strupu, izliektu vai asu galu. Mēs pārdodam arī asināšanas akmeņus, lai pārliecinātos, ka jūsu naži vienmēr ir labi uzturēti un pienācīgi veic savu darbu.

Citi dārza darbarīki - citi dārza piederumi, kas ir tikpat svarīgi kā dārza grieznes, šķēres u.t.t. Šajā kateogrijā ietilpst: dažāda izmēra dārza zāģi, zāles šķēres, sīpolu stādāmie instrumenti, šauras lāpstas, jostas josta, neliels dārza instrumentu komplekts un virkne citu priekšmetu, kas pastāvīgi tiek papildināti.

Atslēgas, knaibles un uzgriežņu atslēgas - ātrai un vienkāršai detaļu pievilkšanai.

Ķēdes atslēgas - tas atvieglo cauruļu savienojumu vai filtra atskrūvēšanu grūti aizsniedzamās vietās. Spēcīgs, izturīgs, pielāgojas nepieciešamajai formai un ir ideāli piemērots neregulāras formas priekšmetu atskrūvēšanai.

Knaibles - mums ir trīs veidu knaibles: knaibles uznirstošajiem smidzinātājiem, knaibles kabeļiem un standarta knaibles.

Uznirstošās smidzināšanas knaibles ir knaibles, kas īpaši paredzētas uznirstošajiem smidzinātājiem. Tas ir instruments sprauslu galviņu, sprauslu uzgaļu noņemšanai, ko izmanto sprauslu nomaiņai un uzstādīšanai. Ar šīm knaiblēm varat ātri un viegli uzstādīt sprauslas.

Kabeļu knaibles ir knaibles, ar kurām var griezt un atdalīt viendzīslu vai daudzdzīslu kabeļus. Izmantojot šo rīku, varat viegli un ātri salabot savu kabeli.

Standarta knaibles - ar knaiblēm viegli atskrūvējiet vai ieskrūvējiet nepieciešamās detaļas. Mums ir vienkāršas, santehnikas un profesionālas knaibles, ar kurām ātri un droši paveiksiet darbu.

Atslēgas - ar uzgriežņu atslēgu ātri un viegli atskrūvējiet cauruļu savienojumus vai filtrus grūti aizsniedzamās vietās. Neliels, bet kvalitatīvs instruments, kas palīdz bez piepūles atbrīvot filtrus vai caurules, nesabojājot tās.

Lai sasniegtu labus rezultātus un atvieglotu ikdienas lauku darbus, jums ir nepieciešami piemēroti dārzkopības darbarīki. Izvēlieties sev piemērotākos darbarīkus un izbaudiet dārzkopības vienkāršību, jo nav nekā labāka par vieglu, ātru un kvalitatīvu darbu - īpaši savā zemes gabalā!

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti