Filtrs
Cena
līdz
5.5
270
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Darba spiediens
Ūdens caurlaidība
Vītnes diametrs
Filter

Ūdens spiediena regulatori

Ūdens spiediena regulatori ir paredzēti, lai samazinātu ūdens spiedienu sistēmā. Ūdens spiediena regulators samazina dinamisko ūdens spiedienu, un tā konstrukcija ļauj pat no augsta spiediena samazināt līdz vajadzīgajam spiedienam apūdeņošanas sistēmā. Visbiežāk ūdens spiediena regulatorus izmanto laistīšanas sistēmās, kur laistīšana notiek ar pilienu lenti, jo tās maksimālais darba spiediens ir 1 bārs. Tāpat ūdens spiediena regulatorus var izmantot dārzkopībā, kur ir augsts ūdens spiediens un plastmasas savienojumiem, šļūtenēm vai smidzinātājiem nepieciešams zems ūdens spiediens. Ūdens spiediena regulatori ir dažāda izmēra un samazina spiedienu dažādos veidos.

Irritec ražotāja ūdens spiediena regulatoriem ir tāds pats ¾" ārējais/iekšējais savienojums, bet viens no tiem samazina spiedienu līdz 0,6 bar, otrs līdz 1,4 bar.

Senninger ražotajiem ūdens spiediena regulatoriem ir lielāks diametrs un lielāka caurlaidspēja. Spiediena regulatori: 1", 1 ¼" un 2" un samazina spiedienu līdz 1 bar.

Bradas ražotāja ūdens spiediena regulatori ir vieni no populārākajiem. Ja paredzēts samazināt ūdens spiedienu līdz 0,7 bāriem. Pieslēgums - ¾" iekš./ār. vītne.

Visi ūdens spiediena regulatori ir augstas kvalitātes un uzt

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti