Filtrs
Cena
līdz
1.5
2150
Ražotāji
Ūdens plūsmas ātrumu
Darba spiediens
Laistīšanas laiks
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Aprīkojums automātiskai laistīšanai

Ietaupiet laiku un spēkus! Ierīkotā automātiskā vadība optimizēs laistīšanu un palīdzēs jums aizmirst par papildu rūpēm, kas sasitās ar laistīšanu.

Automātiskā laistīšanas sistēma sastāv no šādām daļām:

  • mitruma un lietus sensori, kas nosaka mitruma līmeni un pārtrauc laistīšanas ķēdi, ja mitrums ir pietiekams;
  • elektromagnētiskie vārsti, kas tiek izmantoti automātiskajās laistīšanas sistēmās. Ūdens padeves ieslēgšanai vai izslēgšanai regulatora ūdensvadiem;
  • kontrolielis, kas ir galvenā automātiskās laistīšanas sistēmas daļa, kas kontrolē laistīšanas programmas.

Šie automātiskās laistīšanas sistēmas elementi tiek izmantoti, ja jūsu laistīšanas sistēma ir sarežģīta un sadalīta dažās vai vairākās zonās, piemēram, zāliena laistīšanas sistēma.

Kontrolieris automātiskai zāliena vai saimniecības laistīšanas sistēmai

Izvēlieties ierīkot automātisko laistīšanas sistēmu savam pagalmam vai saimniecībai ar AC, DC vai viedajiem kontrolieriem. Šīm vadības ierīcēm ir 4, 6, 12 vai pat 24 laistīšanas zonas, tāpēc jūs noteikti atradīsiet savai laistīšanas sistēmai piemērotāko variantu. Šie kontrolieri ir pieejami divos veidos: montējami iekštelpās (iekšējie) vai uzstādāmi ārpus telpām (āra). Ja bieži ceļojat vai objekts, kuru laistāt, atrodas tālu, izvēlieties viedās vadības ierīces, kas savienojas ar Wi-Fi. Tā ir lieliska izvēle lauksaimniekiem, kuru saimniecības parasti atrodas tālu no dzīvesvietas. Šos kontrolierus var programmēt un uzraudzīt, izmantojot mobilo lietotni, no jebkuras vietas pasaulē, kur ir Wifi savienojums, tāpēc varat mainīt laistīšanas programmu vai atlikt laistīšanu, vienkārši pieslēdzoties lietotnei.

Kontrolieris dārzam, puķu dārzam, siltumnīcai

Ja jums ir vairākas nelielas laistīšanas līnijas: dārzā, sakņu dārzā, siltumnīcā vai puķu dārzā, tad jums pietiks ar automātisko laistīšanas taimeri, kuram nav nepieciešama elektrība. Laistīšanas sistēmas taimeris ir paredzēts tiem, kuri vēlas automatizēt savu laistīšanas sistēmu – pēc uzstādīšanas vairs nevajadzēs pašam ieslēgt un izslēgt ūdens apgādes sistēmu.

Svarīgi atcerēties, ka automātiskā laistīšanas sistēma kalpos ilgi tikai tad, ja tā tiks pareizi kopta. Ja jūsu ūdens avotā ir netīrumi vai aļģes, uzstādiet taimeri aiz ūdens filtra. Tāpat ņemiet vērā, ka visi automātiskās laistīšanas sistēmas taimeri baidās no aukstuma, tāpēc iesakām rudens sākumā tos demontēt un uzglabāt siltā telpā istabas temperatūrā.

Mūsu interneta veikalā atradīsiet dažādu aprīkojumu automātiskai laistīšanai: viedie wifi kontrolieri, ar baterijām darbināmi kontrolieri, dažāda diametra e-vārsti. Pilnībā automatizēt laistīšanas sistēmu palīdzēs lietus sensori un augsnes mitruma mērītāji.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti