Filtrs
Cena
līdz
1.5
230
Ražotāji
Diametrs
Vītnes diametrs
Filter

Hidranti, laistīšanas cauruļu rati

Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu preču klāstu savam dārzam, pagalmam, siltumnīcai. Izņēmums nav arī plašs hidrantu un profesionālo apūdeņošanas šļūteņu ratiņu klāsts.

Hidranti

Vai vēlaties ērti un bez piepūles savienot dārza šļūteni ar ūdens avotu? Jums ir nepieciešams hidrants. Šī ir kastei līdzīga ierīce, kas paredzēta piestiprināšanai pie ūdensvada. Hidrantu ērti un vienkārši savieno ar ūdensvadu un ierok zemē vēlamajā vietā. Mūsu pārdotie hidranti ir: 20,5 cm diametrā, 11,3 cm vai 14 cm augstumā, apaļas formas, melnā krāsā ar zaļu vāciņu.

Lai gan hidranti izskatās pilnīgi vienādi, hidrantam ar metāla vārstu ir viena priekšrocība, ka tam ir divi savienojumi ar ūdensvadu un tas ir nedaudz augstāks. Hidrantam ar metāla vārstu, kas pārklāts ar plastmasu, ir rezerves daļas, kuras var iegādāties, un tādēļ to var salabot, bet hidrantam vienkārši ar metāla vārstu to nevar izdarīt. Ikviens var izlemt, kuru hidrantu labāk izvēlēties. Pārdodam arī hidrantu atslēgas un speciālos hidrantu savienojumus ar krāniem

Laistīšanas cauruļu ratiņi

Ja vēlaties savā dārzā kārtību, lai laistīšanas šļūtenes nesapinās viena ar otru, lielisks risinājums ir laistīšanas šļūteņu ratiņi. Uztītas laistīšanas šļūtene uz ratiņiem izskatīsies glīti un būs viegli pārnēsājama. Mums ir ratiņi no krāsota vai cinkota tērauda. Tos ir viegli salikt un vajadzības gadījumā izjaukt, tāpēc tie neaizņems daudz vietas jūsu dārzā. Mūsu pārdotie ratiņi ir stabili, spēcīgi un kvalitatīvi.

Pats svarīgākais, izvēloties laistīšanas šļūtenes ratiņus vai spoli, ir zināt, kāda diametra un garuma šļūteni vēlaties ritināt. Pārāk smagas šļūtenes ietīšana var izraisīt ratiņu lūšanu zem to svara. Uz katriem ratiņiem ir norādīts, kādai laistīšanas šļūtenei tas ir paredzēts.

Laistīšanas šļūtenes ratiņi ļaus ērti transportēt laistīšanas šļūteni uz dažādām vietām. Turklāt, izmantojot laistīšanas šļūtenes ratiņus, lietas izskatīsies glītāk. 

Hidranti – paredzēti ūdens punkta ierīkošanai jūsu pagalmā. Ja pagalmā ir ūdens punkts, tas ļaus ērti savienot ar laistīšanas šļūteni un laistīt tuvumā esošos augus vai pievienot laistīšanas uzgali.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti