Filtrs
Cena
līdz
6
99
Ražotāji
Diametrs
Filter

Infiltrācijas sistēma

Vietējā lietus ūdens savākšanas infiltrācija kļūst aizvien vairāk nepieciešama. Tā kā arvien vairāk zemes tiek apbūvētas ar ēkām, autostāvvietām un ceļiem, notekas tiek pakļautas lielākai slodzei, vienlaikus nepārtraukti pieaugot applūšanas riskam. Šajā gadījumā palīdzēs GRAF infiltrācijas sistēmas. Tām ir jēga gan no ekoloģiskā, gan ekonomiskā viedokļa, jo tās novada lietus ūdeni uz kanalizāciju, nevis uzkrāj to, kā arī veicina infiltrāciju un sadali. Pateicoties infiltrācijas sistēmām, jūs izvairīsities no plūdiem un peļķēm savā pagalmā vai viensētā.

Infiltrācijas sistēmas var būt divu veidu: infiltrācijas tunelis un EcoBlock infiltrācijas bloki. 

Infiltrācijas tunelis īpaši izstrādāts lietošanai mājās vai saimniecībā. Tuneļa konstrukcija veidota tā, lai aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas. Kompaktie un vieglie infiltrācijas tuneļi sver tikai 11 kg, tāpēc to uzstādīšanai nebūs nepieciešams īpašs aprīkojums. Lai savāktu lietus ūdeni no vidēja lieluma mājas jumta un zemes, ir nepieciešami tikai 2-3 infiltrācijas tuneļa posmi. Pretējā gadījumā tuneļu daudzumu aprēķina pēc augsnes veida, caurlaidības un mājas jumta platības.

EcoBlock infiltrācijas bloki paredzēts universālai lietošanai: lietus ūdens infiltrācijai, savākšanai. Šos blokus izmanto, ja ir nepieciešams bez šķēršļiem iefiltrēt lielus daudzumus bez problēmām. EcoBlock bloki ir kvadrātveida. Moduļi ir savstarpēji savienoti gan horizontāli, gan vertikāli. Šie bloki, tāpat kā infiltrācijas tuneļi, ir jāizmanto ar filca tīklu. EcoBlock infiltrācijas sistēmu ir viegli uzturēt, un vajadzības gadījumā varat viegli pārbaudīt iekšējās daļas. Šo sistēmu ir viegli tīrīt un tā ir izturīga pret augstu spiedienu. MAIDINA - kvalitatīvas, laika pārbaudi izturējušas un klientu novērtētas laistīšanas iekārtas par draudzīgām cenām.

 Šī sistēma ir paredzēta liekā ūdens infiltrācijai un sadalīšanai augsnē. Pateicoties infiltrācijas sistēmām, jūs izvairīsities no plūdiem un peļķēm savā pagalmā vai viensētā.

Infiltrācijas tunelis ir īpaši paredzēts izmantošanai māju vai saimniecību tuvumā. Tuneļa konstrukcija veidota tā, lai aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas.

icon
Liels sortiments

Vairāk nekā 3000 produktu

icon
Ātra piegāde

Piegādājam 3-5 darba dienu laikā.

icon
Bezmaksas piegāde

No 150 EUR

icon
27 gadu pieredze

Laistīšanas iekārtu eksperti

close

Saglabātie produkti