Apmaksa

Lai apmaksātu pasūtījumu, varat izvēlēties kādu no šīm apmaksas metodēm:

1. Maksājiet skaidrā naudā vai ar karti preču saņemšanas brīdī. Ja kopējā pasūtījuma summa nepārsniedz 150 eiro, varat norēķināties ar kurjeru skaidrā naudā. Vēršam uzmanību, ka, izvēloties kurjeram maksāt skaidrā naudā, tiks piemērota papildu apkalpošanas maksa 1,75 eiro. Norēķinoties ar kurjeru skaidrā naudā, lūdzam sagatavot precīzu, skaidru naudu.

2. Ja izvēlaties maksāt ar bankas karti, par preci varēsiet norēķināties nekavējoties. Ja maksājums netiek pieņemts, pārliecinieties, vai banka, kas izsniegusi jūsu karti, piedalās drošās tiešsaistes maksājumu programmās (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa) Pēc bankas kartes datu ievadīšanas sistēma automātiski novirzīs Jūs uz bankas, kas izsniegusi karti, tīmekļa vietni, kurā Jums būs jāievada drošības kodi un jāapstiprina sava identitāte.

3. Maksājiet, izmantojot interneta banku vai elektronisko naudu. Pēc tam, kad būsiet izvēlējies vēlamo banku un apstiprinājis pasūtījumu, Jūs automātiski tiksiet novirzīts uz maksājumu lapu, kurā Jums būs jāapstiprina sava identitāte, ievadot nepieciešamos interneta bankas autorizācijas datus. Šobrīd mēs pieņemam maksājumus no: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor un Revolut bankām.

4. Maksājiet ar bankas pārskaitījumu. Izvēloties šo apmaksas veidu, saņemsiet no mums priekšapmaksas rēķinu. Rēķinu apmaksa parasti tiek saņemta 1-2 darba dienu laikā. Pēc apmaksas saņemšanas, mēs nosūtīsim preces uz norādīto adresi.

Maidina.lv interneta veikalā norādītās cenas ir galējās, t. i., tajās jau ir iekļauts likumā noteiktais pievienotās vērtības nodoklis 21% apmērā.

close

Saglabātie produkti